Mass Effect: Andromeda’nın dosya boyutu belli oldu

Mass Effect: Andromeda’nın dosya boyutu belli oldu

Oldukça makul bir boyut.

21 Mart 2017 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek olan Mass Effect: Andromeda hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Son olarak Xbox One’ın dijital mağazasında, Mass Effect: Andromeda sayfasında paylaşılan bilgilere göre, oyunumuzun ihtiyacı olan minimum dosya boyutu belli oldu. Mass Effect: Andromeda, bizden en az 42.19 GB boş depolama alanı isteyecek. Samanyolu galaksisinde bulunan mavi gezegenimiz Dünya ve onun canlı hayatı için, galaksimize oldukça uzak olan, Andromeda galaksisinde yeni bir ev aradığımız maceramızda anlaşılan bizleri oldukça dolu bir içerik bekliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Mass Effect: Andromeda

Her ne kadar paylaşılan dosya boyutundan yola çıkarak, oyun içeriği hakkında kesin bir bilgi vermek doğru olmasa da, daha önce Electronic Arts’ın paylaştığı görsellerden ve videolardan, oyunun içerik açısından ne kadar zengin olacağını kestirmek mümkün. En azından, biz öyle umuyoruz. Bildiğiniz gibi Mass Effect: Andromeda, daha önce Battlefield 1 ve Star Wars: Battlefront gibi oyunlarının geliştirilmesinde kullanılan Frostbite 3 oyun motoru ile geliştiriliyor. Yani daha önce paylaşılan ekran görüntüleri ve oynanış videolarından da anlayacağınız üzere oyun, bizleri görsel olarak da oldukça tatmin edecek gibi duruyor.

Bunun dışında, paylaşılan bilgilere göre oyunu Xbox One S’de HDR desteği ile birlikte oynayabileceğiz. Diğer platformlar için her ne kadar bu desteğin sağlanıp sağlanmayacağı ile alakalı bir bilgi verilmese de, PlayStation 4 Pro ve PC’de de, büyük ihtimalle HDR özelliğini göreceğiz. BioWare tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından dağıtımı üstlenilecek olan oyunumuz, 21 Mart 2017 tarihinde; PlayStation 4, Xbox One ve PC playformları için çıkışını gerçekleştirecek.

Mass Effect: Andromeda

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.