Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 05.01.2017

NVIDIA - BioWare ortaklığı meyvelerini vermiş gibi gözüküyor!

https://youtu.be/9FUA4qJl1ik

Bu sabah saatlerini etkisi altına alan CES 2017 etkinliği, tam gaz devam ediyor. Gözler özellikle GTX1080Ti modelinin tanıtılmasını beklerken, ondan önce Mass Effect: Andromeda ile tanıştık.

Oyunun PC sürümünün bu etkinlikte tanıtılacağı zaten biliniyordu. Yaklaşık 5 dakika süren Mass Effect: Andromeda gösterimini yapan kişi ise BioWare'ın genel müdürü Aaryn Flynn oldu. Flynn'a zaman zaman NVIDIA CEO'su Jen-Hsun Huang destek verdi. İkilinin eşliğinde Andromeda, oldukça iddialı bir şekilde tanıtıldı.

Mass Effect: Andromeda ve Mass Effect serisi ile alakalı ilgi çekici açıklamaların ardından oyun, GTX1080 üzerinde izleyicilere gösterildi. Yayımlanan oynanış videosunda, Mars gezegeninde Element Sıfır'ı keşfediyoruz. Akabinde oyunun görsel güzelliği, gezegenleri ve grafikleri gösterilerek deyim yerindeyse sağlam bir gövde gösterisi yapıldı. Frostbite'ın son hali, NVIDIA ile desteklenerek diğer bütün oyunlara meydan okur niteliğindeydi. Sonrasında oyunun mekaniklerine, yeni savaş sistemine, beceri ağacına, silahlara ve evrendeki yeni teknolojilere değinen ikili, Peebee'den bir görev videosu göstererek sunumu bitirdi.

Özetlemek gerekirse NVIDIA ortaklığı nedeniyle oldukça güçlü ve gerçekçi grafikler ile oynanış mekağine sahip olacak Andromeda, içinde bulunduğu yepyeni karakterler, gezegenler, silahlarlar, teknolojiler ve en önemlisi baştan aşağı değiştirilmiş bir savaş sistemi ve beceri ağacı ile oyunculara üst seviye bir oyun deneyimi sunacak.

Mass Effect: Andromeda, 23 Mart 2017'de PC, PS4 ve Xbox One için yayımlanacak. Ayrıca, sizler için incelediğimiz PlayStation 4 Pro ve PlayStation VR incelemelerine ilgili bağlantılardan, 2017 yılında çıkacak oyunları ise bu haberimizden ulaşabilirsiniz.

VG247 Türkiye’yi Facebook, Twitter ve Youtube üzerinde takip etmeyi unutmayın!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.