Mass Effect: Andromeda için 4K görseller yayımlandı

Mass Effect: Andromeda için 4K görseller yayımlandı

Surat ifadeleri başarılı değil ama bu şekilde de harika görünüyor oyun.

Mass Effect: Andromeda; PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını 21 Mart 2017 tarihinde gerçekleştirecek. Fakat birçok insan, şu an oyunu oynayabiliyor. Bunun birçok sebebi var. Piyasada erken satışa çıkan kopyalar, EA Access, Origin Access ve tabii ki inceleme kopyaları. Yani birçok oyuncu şu an bu oyunu oynayabiliyor diyebiliriz. Bu oyunculardan bir tanesi de VG247 kadrosunda bulunuyor. Alex Donaldson isimli yazar, Mass Effect: Andromeda oyununu 4K çözünürlükte açabilecek bir canavara sahip ve kendisi bu canavarın gücünü ve tabii ki oyunun gücünü, oyun içerisinden çektiği 4K görseller ile bizlere gösteriyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Mass Effect: Andromeda için 4K görseller yayımlandı

Siz sormadan, biz söyleyelim. Bu şanslı yazarın tüm sistemini bilmiyoruz fakat bu görselleri çekerken NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti kullandığını biliyoruz. Yazarın söylediğine göre NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti, oyunu 4K çözünürlüklerde, rahat bir şekilde 60 FPS oynatabiliyor. Görsellere geri dönelim şimdi de. Bu 4K görsellerden bir tanesini hemen yukarıda görebiliyorsunuz. Geri kalanını da galerimiz içerisine serpiştireceğiz fakat dikkatli olan, bazı görsellerde çok hafif spoiler bulunabilir. Biz, şimdiden uyaralım. Ayrıca galerimizde 30 civarı da görsel bulunmakta. Yani görsellere bakarken bayağı bir zaman harcayabilirsiniz efendim.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Son olarak, en son sizlere oyunun inceleme puanlarını aktarmıştık ve bu konuda, “Bizim elimize henüz oyunun kendisi bile geçmedi fakat bugün Mass Effect: Andromeda için inceleme ambargosu kaldırıldı ve birçok inceleme de yayımlandı. Yayımlanan bu incelemeler sayesinde, oyunun nasıl bir şey olduğunu daha rahat görebildik. Aslında son birkaç gündür karşılaştığımız ve sizlere sunduğumuz haberler sayesinde, çok da başarılı bir oyun olamadığını görmüştük Mass Effect: Andromeda yapıtının. İlk inceleme puanları da, ne yazık ki bu haberleri doğrulamış oldu. Ortalama inceleme puanına göre oyunumuz, 100 üzerinden 75 almış bir yapıt. Bu ortalama içerisinde en yüksek puan 100 üzerinden 95 ile Stevivor cephesinden gelirken, en düşük puan ise 100 üzerinden 50 olarak Digital Trends cephesinden geliyor. Eğer dilerseniz oyun için yayımlanan tüm incelemelere ve puanlarına, hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.” demiştik.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.