Menü
https://leadergamer.com.tr/en-iyi-4k-ve-hdr-oyun-televizyonlari/
Mass Effect Andromeda 15 Temmuz 2017 14:15

Mass Effect: Andromeda için 10 saatlik demo yayımlandı

Ayrıca Electronic Arts, bu yenilik için bir de video yayımladı.


Birçok kişi tarafından heyecanla beklenen Mass Effect Andromeda, kötü bir çıkış yaparak büyük bir hayal kırıklığı yaşatmıştı. İlk üçlemeden yaklaşık 600 yıl sonra geçen hikaye istenileni verememişti. Özellikle yüz animasyonları ve gözler berbattı. Ancak geliştirici BioWare ekibi, çıkardığı güncellemeler ile yüz animasyonlarında ve sinematiklerde iyileştirmeler yaptı. Tüm bunların ardındansa Electronic Arts, Mass Effect: Andromeda oyunu hakkında görüş sahibi olabilmeniz için oyunun ücretsiz demo sürümünü yayımladı. Bu demo sayesinde oyunu 10 saat boyunca, ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Mass Effect Andromeda

Daha önce sadece Origin Access ve EA Access üyelerinin Xbox One ve PC platformları üzerinden ulaşabildiği Mass Effect: Andromeda demosuna, artık Origin Access ve EA Access üyesi olmayanlar, PlayStation 4 kullanıcıları; yani herkes ulaşabilir. 10 saatlik demo ile oyunun ilk gezegenini ve çok oyunculu modunu oynayabilirsiniz. Eğer oyunu satın alırsanız, demo süresince oynadığınız kayıt dosyası oyununuza aktarılabilir. Mass Effect Andromeda‘nın bu 10 saatlik demosuna 1 Kasım 2017 tarihine kadar ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu demoya özel bir de video yayımlandı. BioWare, bunların dışında şu anda E3 2017‘de oynanış videosu gösterilen Anthem oyunu üzerinde, ayrı bir BioWare ekibi ise yeni bir Dragon Age oyunu üzerinde çalışıyor.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Bu sayede, eğlenceli PlayStation 4 oyunları bulabilirsiniz. Tabii bu oyunları 4K ve HDR kalitesinde oynamak istiyorsanız, sizlere en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımızı önerebiliriz. Eğer 4K ve HDR meraknız yoksa, en iyi oyun televizyonları yazımız da işinizi görebilir. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Hasan Polat Editör