Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 24.09.2018

Çok yakın bir tarihte çıkışını gerçekleştirmiş olan Marvel’s Spider Man, çıkışı ile birlikte büyük bir hayran kitlesinin de beğenisini kazandı bildiğiniz üzere. Ülkemizdeki oyuncular da dahil olmak üzere, büyük bir ilgi gördü oyun. Bugüne kadar alıp da oynamaya başlamış olanlar bir hayli şanslı Türkiye’de. Fakat, henüz almamış ve oynamamış olan oyuncuların ise gerçekten vay haline. Zira, Marvel’s Spider Man’in PlayStation Store üzerindeki fiyat etiketi büyük bir değişikliğe uğradı.

Marvel’s Spider Man, 170 TL’lik zamla karşılaştı

Birçok oyuncu, Marvel’s Spider Man’in indirime uğramasını bekliyordu satın almak için. Malum, 299 TL hiç de küçük bir fiyat etiketi değil. Her ne kadar 60 dolar gibi fiyatlara sahip olsa da, bizde 299 TL’ydi. İndirim gelmedi belki Marvel’s Spider Man’e fakat çok sağlam bir zam geldi. Zira, Marvel’s Spider Man’in fiyat etiketi artık 299 TL değil, 469 TL. Yani, 170 TL gibi büyük bir zam söz konusu. Oyunun kutulu sürümlerinde bile fiyat sadece 459 TL civarı iken, dijital versiyonunun bir anda 469 TL’ye fırlaması gerçekten can sıkıcı bir durum.

Marvel’s Spider Man’in 469 TL olan fiyatı, oyunun standart sürümü için geçerli. Yani, olur da Marvel’s Spider Man Dijital Deluxe Sürüm satın almak isterseniz, bu fiyat bir anda 539 TL’ye çıkıyor. İşin daha da ilginç kısmı, an itibari ile Red Dead Redemption 2’nun Ultimate Edition sürümü, Marvel’s Spider Man’in standart sürümünden daha ucuz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.