Marvel’s Spider-Man, Comic-Con 2018 şerefine hikaye fragmanı paylaştı

Marvel’s Spider-Man, Comic-Con 2018 şerefine hikaye fragmanı paylaştı

Mahallenizin dostu 8. nesil konsollarınıza gelmek için sabırsızlanıyor!

E3 2016 etkinliğinde duyurulduğundan beri sabırsızlıkla beklediğimiz Marvel’s Spider-Man’den yeni bir hikaye tanıtım videosu geldi. Comic-Con 2018 fuarında görücüye çıkan video ilginç detaylara ev sahipliği yapıyor. Hikaye fragmanının ortaya çıkmasıyla birlikte aynı zamanda PS4 ve PS4 Pro sürümleri için sınırlı sayıda özel tasarım konsollar görücüye çıktı. Spider-Man esintileri taşıyan konsol kırmızı bir renge sahip. Ortasında da mahallemizin dostu Spider-Man’in o ikonik beyaz logosu yer alıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Marvel's Spider-Man, Comic-Con 2018 şerefine hikaye fragmanı paylaştı

Marvel’s Spider-Man, Comic-Con 2018 şerefine hikaye fragmanı paylaştı

Marvel evreninin en bizden olan kahramanı için tasarlanan oyun gümbür gümbür geliyor. E3 2016’da sadece ismini öğrenmiştik. E3 2017’de oynanış görüntüleri içeren 8 dakikalık bir tanıtım videosu görmüştük. Oyuna olan sevgimiz ve ilgimiz kat kat artarken bir de E3 2018’de hikaye görevleri için ayrı bir oynanışla karşılaşmıştık. Böylece oyuna karşı olan beklentilerimiz üst düzeylere çıkmıştı. Geliştirici ekibin geçmişte yaptığı işler çok sağlamdı bir kere. Insomniac Games; Spyro the Dragon, Ratchet & Clank ile oldukça sevdiğimiz bir şirketti.

28 Ekim 2014 yılında sadece Xbox One konsolu için özel olarak çıkartılan Sunset Overdrive, açık dünya oyunu olmak konusunda çok başarılıydı. A noktasından B noktasına giderken ayağınızın yere basmasına gerek dahi yoktu. İplerin üstünden kayarak, tentelerin üstünden zıplayarak yolculuğunuzu tamamlamanız mümkündü. İşte bu formül Marvel’s Spider-Man için de uygulanırsa oyunun sadece açık dünyası bile oldukça eğlenceli olacaktı. Üstelik Spider-Man için böyle bir şey yapmak Sunset Overdrive gibi bir oyuna nazaran çok daha kolaydı.

Hikaye tanıtım videosunu izlediğimizde ise tanıdık yüzler görmeniz oldukça mümkün. Sinister Six ekibinin üyelerinin bir çoğunu; Electro, Scorpion, Rhino ve Vulture’u E3 2018 oynanış videosunda görmüştük. 19 Temmuz 2018 tarihinde yayınlanan videoda fazlası da mevcut. Eski Nazi avcısı, eski hikayelerde yer yer Ağ Kafa’nın düşmanı, yer yer dostu olan Silver Sable ve Oscorp’un kurucusu, Green Goblin Norman Osborn’da videoda mevcut. Bu da E3 2018’de yayınlanan videonun sonunda bulunan, “Sarı ışık yayıp da Spider-Man’in yanına giden kişi kim?” tartışmasına bir son verebilir.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Videodaki karakterlerde aklımıza takılan garip bir şekilde Ellen Page’e benzettiğimiz kişi acaba Mary Jane mi? Eğer Mary Jane ise Peter Parker ile ilişkileri ne olacak? BU tip soruların da dahilinde hayranlar bu oyun için heyecanlanmakta gayet haklı. Çünkü güzel bir Spider-Man oyunu oynamayalı baya uzun süre oldu. Marvel’s Spider-Man sadece PS4 konsolları için 7 Eylül 2018’de çıkışını yapacak.


Spider-Man
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.