Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 12.05.2020

Marvel’s Iron Man VR 3 Temmuz 2020 tarihinde Playstation 4 ve PSVR‘a gelecek.

Playstation‘un Twitter‘daki duyurusu ile ilgili daha fazla ayrıntı verilmedi ancak SIE önümüzdeki haftalarda daha haber alacağımızın sözünü veriyor.

Iron Man 19 Haziran 2020 tarihinde çıkacaktı fakat The Last of Us Part 2 ile birlikte ileri bir tarihe ertelendi.

Iron Man ve The Last of Us Part 2 dünyanın dört bir yanındaki oyun stüdyolarını etkileyen COVID-19 nedeniyle ertelenme duyurularını geciktirdi.

iron man vr oyunu

Geçen sene Iron Man VR oyunu için el ve göz eşyalarını aldık ve daha fazlası için heyecanlandık. “Arkham VR‘ın kesinlikle oyun sınırlamaları vardı ama sizi bir kahramanın ayakkabılarına ve maskesine koyma hissini çiviledi ve oyun ile geçirdiğim kısa zaman bana benzer his verdi.” bir IGN çalışanı bu sözleri söyledi.

Ayrıca, Iron Man VR’ın basit bir uçuş ve lazer çekim simülatöründen daha fazlası olacağını ve aslında orijinal bir Tony Stark hikayesi anlatacağını öğrendik.

Iron Man, 2020 yılında Ghost of Tsushima, Halo Infinite ve daha fazlasını içeren birçok oyundan biridir.

Iron Man VR Nedir?

Marvel’s Iron Man oyunu Amerikan stüdyosu Camouflaj tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanacaktır.

Bunun gibi birçok haberden daha haberdar olabilmek için sitemizi takip etmeyi unutmayın. Ayrıca bu oyunun da içinde bulunduğu çıkacak oyunlar listemize de buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.