Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Mahmut Emin Uluç, Editör Yazım tarihi: 01.08.2021

Crystal Dynamics ve Eidos Montréal tarafından geliştirilen Marvel’s Avengers bildiğiniz üzere 4 Eylül 2020’de PC, PS4 ve Xbox One için çıkışını yapmıştı. Ancak oyun çıkışından sonra çok fazla sayıda olumsuz eleştiri almış ve satış anlamında beklentilerin oldukça gerisinde kalmıştı. Bu durumun üzerine oyunun yayıncısı olan Square Enix, oyuna çok sayıda içerik ekleneceği sözünü veren 2021 yol haritasını paylaşmıştı. Paylaşılan yol haritasında oyunun yeni nesil konsollar için güncelleme alacağını ve oyuna ilk olarak Hawkeye karakteri ekleneceğini öğrenmiştik. Ama en önemlisi oyunun ilk gerçek DLC’si olan War for Wakanda duyurulmuştu ve Black Panther’in geleceği kesinleşmişti. Çıkış aralığı ise yaz 2021 olarak açıklanmıştı. Geçtiğimiz günlerde Square Enix, War for Wakanda’nın çıkış tarihini açıkladı. Ayrıca Marvel’s Avengers War for Wakanda oyun sahiplerine ücretsiz olacak.

 Marvel’s Avengers War for Wakanda 17 Ağustos tarihinde çıkış yapacak.

War for Wakanda tüm Marvel’s Avengers sahiplerine 17 Ağustos tarihinde ücretsiz bir şekilde çıkış yapacak.

Oyuna herkesin sevdiği bir Avenger olan Black Panther eklenmiş olacak. Yeni kıyafetler, yeni kötüler ve düşmanlar, yeni hikaye içeriği, keşfedilecek yeni bir ortam ve Royal Palace Outpost’u yanı sıra yeni solo veya çok oyunculu Drop Zone ve Threat Sector görevleri oyuna ücretsiz bir şekilde eklenecek. Gerçekten oynamak için sabırsızlanıyoruz. 

Marvel’s Avengers için eklenen ilk Avenger Hawkeye olmuştu

18 Mart 2021 tarihinde Marvel’s Avengers ilk güncellemesini alıp oyuna Hawkeye karakteri eklenmişti. Ve oyuna yeni bir soluk kazandırmıştı.

Marvel’s Avengers incelemesi :

Ayrıca Marvel’s Avengers için detaylı incelememiz mevcut. Buradaki bağlantıdan incelemeye ulaşabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.