Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 25.06.2021

SQUARE ENIX, Marvel's Avengers için oyuncuların yüzleşmesi gereken yeni bir tehdit içeren güncellemenin yayına girdiğini duyurdu. Marvel's Avengers The Cosmic Cube adındaki bu yeni güncelleme, yeni içeriklerle birlikte oyuncularla buluştu. Dahası da, bunu kutlamak için yeni bir fragman yayımlandı. Hemen aşağıda sizlerle de paylaşmış olduğumuz fragmanı bulabilirsiniz.

Marvel's Avengers The Cosmic Cube güncellemesi yeni içerikleri de beraberinde getiriyor

Marvel’s Avengers Operation: Hawkeye – Future Imperfect olayları sırasında Avenger’lar, AIM ve Scientist Supreme Monica Rappaccini: The Cosmic Cube tarafından üstlenilen korkunç yeni bir silah projesinin tehdidini ortaya çıkardı. İlk olarak Temmuz 1966'da Tales of Suspense #79'da ortaya çıkan bu inanılmaz güçlü öğe, evrendeki madde ve enerjiyi bilinmeyen bir ölçekte kontrol etme yeteneğine sahip. Ve şimdi, Advanced Idea Mechanics'in çılgın dahi beyninin elinde.

Oyuncuların Cosmic Cube'ün kontrolünü Monica'dan, bugün mevcut olan yeni bir Villain Sector görevi “Beating the Odds”da ele geçirme zamanı geldi. Ancak silahın muazzam gücü onu daha da büyük bir tehdit haline getirdi ve Avenger’ların onu tek başına veya dört oyuncuya kadar takım halinde yenmek için zekalarını ve kahramanca güçlerini kullanmalarını gerektirdi.

Yeni Villain Sector’e ek olarak, sınırlı süreli Cosmic Threat Etkinliği 24 Haziran 2021'de başladı ve 8 Temmuz 2021'e kadar devam edecek. Cosmic Threat Etkinliği sırasında oyuncular, Monica'nın süper silahı olan Cosmic Cube’ün neden olduğu Kozmik enerji izlerini aramak için dünyayı dolaşmalıdır. Özel Cosmic Threat Etkinliği görevlerine katılan ve Kozmik Hasar zorluklarını tamamlayan oyuncular, yaklaştıkça ve AIM'in Cosmic Cube kullanma çabalarına meydan okudukça benzersiz bir animasyonlu isim plakası, teçhizat ve diğer değerli ödüller kazanacaklar.

Bu yeni Cosmic Cube içeriği, Şubat 2021 ayındaki Marvel’s Avengers Operation: Hawkeye – Future Imperfect hikayesini devam ettiriyor ve Ağustos 2021 ayında çıkacak olan Marvel’s Avengers Expansion: Black Panther – War for Wakanda da dahil olmak üzere gelecek sürümler için zemin hazırlıyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.