Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 23.07.2021

Daha önce sizlerle tecrübelerimizi paylaşmış olduğumuz Marvel’s Avengers, bedava olarak oyuncularla bir süreliğine buluşmaya hazırlanıyor. Verilen bilgilere göre oyun gelecek hafta PlayStation, Stadia ve Steam üzerinde bir süre boyunca tamamen ücretsiz bir şekilde oynanabilir olacak. Tabii, Marvel’s Avengers sadece ücretsiz bir şekilde oynanabilir olacak, yani oyun sizin olmuyor. Bunun altını en baştan çizdikten sonra detaylara geçelim.

Marvel’s Avengers bedava olarak oynanabilecek

Marvel’s Avengers ücretsiz olarak oynanabilir olacak dedik. Eğer siz de oynamak için hazırlanıyorsanız, 29 Temmuz 2021 ile 1 Ağustos 2021 tarihleri arasında bizlere ücretsiz sunulacağını da belirtelim. Tabii, şans vermeden önce oyunun neler sunduğunu da merak ediyor olabilirsiniz. Bu durumda, sizleri Marvel’s Avengers inceleme yazımıza yönlendirmek isteriz. Yazımız içerisinde, yakında ücretsiz bir şekilde oynanabilecek bu oyunun neler sunduğunu detaylı bir şekilde anlattık.

Marvel’s Avengers, Captain America, Iron Man, Hulk, Black Widow ve Thor’un San Francisco’daki yeni, yüksek teknolojili Avengers Karargahı’nı açtığı A-Day’de başlıyor. Gizemli bir düşman, büyük yıkımla sonuçlanan feci bir kazaya neden olduğunda kutlama ölümcül bir hal alır. Trajedi için suçlanan Avengers dağılır. Beş yıl sonra, tüm Süper Kahramanlar yasaklanmış ve dünya tehlikedeyken, Kamala Khan adında kararlı bir genç kadın, AIM olarak bilinen gizli yeni gücün kontrolsüz gücünü durdurmak için Avengers’ı yeniden bir araya getirmeye ve yeniden inşa etmeye başladığında, yeni bir macera ateşlenir.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.