Marvel vs. Capcom: Infinite için yeni detaylar sızdırıldı

Marvel vs. Capcom: Infinite için yeni detaylar sızdırıldı

Takımlar, detaylar, posterler, hepsi haberimizde.

Geride bıraktığımız aylar içerisinde, sürpriz bir şekilde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için duyurulan Marvel vs. Capcom: Infinite hakkında, bu duyurudan sonra pek bir şey göremedik, yazamadık. Fakat bugün ortaya yepyeni bilgiler çıktı. Ortaya çıkan bu bilgiler arasında, Marvel ve Capcom takımlarının kahramanları, oyunun posteri ve oyun hakkında diğer küçük detaylar bulunuyor. Dilerseniz bu sızdırılan bilgilere, ilk olarak oyunun posterinden başlayalım. Bu postere hemen aşağıdan sizler de göz atabilirsiniz. Poster ardından, oyunda yer alacak kahramanlara bakacağız.

Marvel vs. Capcom: Infinite

VGLeaks haberine göre, yukarıdan gördüğünüz bu poster, Marvel vs. Capcom: Infinite oyununa ait. Peki, oyunda yer alacak karakterler? Hemen onları da belirtelim sizlere. Capcom takımında yer alacak kahramanlar, Ryu, Rashid, Chun-Li, Zangief, Gill, Morrigan, Talbain, Tessa, Mega Man X, Sigma, Roll, Strider, Jin, Captain Commando, Edward Falcon, Asura, Gene, Dante, Leon, Ada, Wesker, Nina (Breath of Fire II), Spencer, Simon Blackquill, Phoenix Wright, Rathalos (Dev Karakter), Masamune Date, Batsu, June ve Frank West olarak görünüyor. Marvel takımında ise Iron Man, Captain America, Captain Marvel, Ms Marvel, Thor, Loki, Hulk, Hawkeye, Black Panther, Black Widow, Ant-Man, Spider-Man, Venom, Daredevil, Iron Fist, Luke Cage, Ghost Rider, Punisher, Ultron, Thanos, Star-Lord, Rocket (Groot ile birlikte.), Doctor Strange, Gwenpool, Squirrel Girl, Fing Fang Foom (Dev Karakter), Wolverine, Magneto, Storm ve Doctor Doom bulunuyor.

Sızdırılan bilgilerin devamında, ek paketler hakkında bazı şeyler görünüyor. İlk bilgilere göre, yukarıdan da isimlerini görebileceğiniz Wolverine, Magneto, Storm ve Doctor Doom karakterleri, bir ek paket ile oyuna sunulacak. Yani, oyun çıktığı zaman ana oyunun içerisinde bu karakter olmayacak. Ayrıca bu ek pakete karşılık olarak, Street Figter karakterleri de ek paket ile oyuna eklenebilecek. Bu iki ek paket girişimi de, X-Men ekibine karşı Street Fighter tipinde bir tema ortaya sürebilmek için. Tüm bu karakterlerin haricinde Capcom, oyuna Leon karakterini sürebilir. Bunun sebebi ise oyuncuları, Resident Evil 2 Remake oyununa hazırlamak. Son olarak, Capcom takımındaki Dante karakteri, yeniden modellenmeyebilir. Bunun sebebi ise, Capcom ekibinin bu sene Devil May Cry 5 oyununu duyurması ile alakalı olduğu söyleniyor.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın