Menü
https://leadergamer.com.tr/for-honor-ubisoft-oyuncu/
Marvel: Future Fight , X Men 8 Haziran 2017 11:50

MARVEL Future Fight, X-Men karakterleri ile şenleniyor

MARVEL Future Fight, yepyeni bir güncelleme ile içeriğini genişletiyor.


Asya’da en hızlı büyüyen mobil oyun firması Netmarble Games, MARVEL Future Fight oyununa X-Men olarak bilinen mutant kahramanlardan, Cyclops, Jean Grey, Rogue, Fırtına, Beast, Wolverine ve düşmanları Magneto, Manyetizmanın Efendisi gibi çok önemli karakterlerin oyuna katılacağını açıkladı. Wolverine’i seçen oyuncular yeni bir Epik Göreve katılacak ve bunu tamamladıklarında Cyclops, Fırtına, Beast ve Rogue açılarak oyuncuların kullanımına sunulacak.. Bu güncelleme ile birlikte oyuna, X-geni, M’Kraan Parçaları, M’Kraan Kristalleri ve Phoenix tüyü de ekleniyor. Oyuncular bu genlerle mutant karakterleri daha da güçlendirebilecek.

MARVEL Future Fight, X-Men karakterleri ile şenleniyor

Netmarble Games Chief Global Officer Seungwon Lee “X-Men Marvel evreninin en özel kahramanlarını içeriyor. Bu güncelleme ile oyuncularımız Wolverine, Cyclops, Fırtına ve diğer X-Men’ler gibi efsane karakterlerle oynama fırsatını elde edecek ve yeni hikâyelerde epik görevler tamamlayacaklar. Marvel Games’deki sağlam X-Men hayranları olarak bizler bu süper mutantların Marvel Future Fight’a katılmasından büyük heyecan duyuyoruz. En popüler X-Men kahramanlarını tanıtmak için onları oyuna katmak harika bir deneyim. Wolverine’in sivri pençeleri, Fırtınanın yıldırımları Marvel Future Fight oyuncularını bekliyor” dedi.

X-Men’e ek olarak, oyuna iki yeni kostüm ekleniyor. Kristal olarak bilinen inhuman için bir kraliyet kostümü ve hayranlarının favorisi olan maskesiz özel Gwenpool kostümü. Bu güncelleme ile birlikte aynı zamanda Günlük Görevler de geliştirildi. Artık oyuncular bölümler yerine aşamalarda oynayarak, istedikleri malzemeleri elde edebilecekler. Ayrıca İçerik Durum Panosu adında yeni bir sistem de oyuna eklendi. Oyuncular bu panodan günlük limiti olan tüm eşyaları bir defada görebilecekler.

  • Cyclops –Gözlerinden güçlü bir ışın gelen X-Men lideri.
  • Jean Grey –Aynı zamanda Phoenix olarak bilinen kozmik varlığa da dönüşebilen X-Men’in telepatik güçlere sahip kurucusu.
  • Wolverine –X-Men’in en ünlü karakterlerinden biri. İleri düzey iyileşme kapasitesine, adamantiyum’dan bir iskelete ve keskin pençeler sahiptir.
  • Fırtına – X-Men’in en güçlü ve saygı duyulan karakterlerinden biridir ve doğayı kontrol edebilir.
  • Beast –Mavi bir canavar gibi gözükse de Hank McCoy yüksek bir zekaya ve bilim aşkına sahiptir.
  • Rogue –X-Men’in düşmanlarından biriyken, onların en değerli üyelerinden biri haline gelen Rogue, çok kuvvetlidir ve dokunduğu herkesin gücünü alabilir.
  • Magneto –Manyetik alanları kontrol edebilme yeteneğine sahip Magneto, mutantların hayatta kalması için savaşmaktadır. Bazı davranışları nedeniyle X-Men’in baş düşmanı haline gelmiştir.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Need for Speed Payback çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve dahası isimli yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Kaan GEZER Editör