Menü
https://leadergamer.com.tr/resident-evil-7-dead-rising-4/

MARVEL Future Fight, Galaksinin Koruyucuları 2 güncellemesine kavuştu

3 yeni karakter, 5 yeni kostüm, İttifak Fethi özelliği, Üstün Baş Düşman Modu ve daha pek çok sürprizler var.


Asya’nın en hızlı büyüyen mobil oyun şirketi Netmarble Games Corp., hayranların favorisi MARVEL Future Fight‘ın ikinci yıl dönümünü, oyuna üç yeni karakter ekleyen bir güncellemeyle kutluyor. Marvel’in Galaksinin Koruyucuları 2 filminden Mantis ve Demir Adam 2’den Ajan Venom ile Whiplash. Ayrıca, Star-Lord, Rocket, Groot ve Gamora için Galaksinin Koruyucuları 2‘den esinlenilmiş dört yeni kostüm ve Kaptan Amerika (Sharon Rogers) için özel bir Yıldızışığı Zırhı kostümü de oyuna ekleniyor. 4-18 Mayıs 2017 tarihleri arasında ise, MARVEL Future Fight Marvel Galaksinin Koruyucuları 2’den “Knowhere” temalı bir etkinlik bölümü açarak oyunculara özel ödüller kazanma fırsatı var.

MARVEL Future Fight, Galaksinin Koruyucuları 2 güncellemesine kavuştu

Galaksinin Koruyucuları 2 güncellemesine ek olarak, oyuncuların gitgide zorlaşan “World Boss”larla dövüşerek ve her bölümde daha yüksek zorlukları açarak yeni sıralama sistemindeki derecelerini yükseltebileceği “Üstün Baş Düşman Modu”unu sunuyor. Oyuna yeni gelen bir diğer kayda değer özellik ise, oyuncuların diğer ittifaklarca görevlendirilmiş karakterler tarafından savunulan komşu bölgeleri fethetmek için savaşabileceği “İttifak Fethi”. Burada kazanan, Conquest’in sonunda en çok bölgeyi ele geçirmiş olan ittifak olacak.

Netmarble Games Chief Global Officer Seungwon Lee, “Galaksinin Koruyucuları 2014 yılının en iyi çıkış yapan filmiydi. 28 Nisan’da gösterime girecek olan devam filmine ek olarak, bu kostümler sayesinde hayranlar Star-Lord, Rocket, Groot ve Gamora’yı oyunda yepyeni bir şekilde tecrübe edebilecek,” diyor ve ekliyor: “Oyunu her gün oynayan milyonlarca takipçimizle birlikte MARVEL Future Fight‘ın ikinci yıl dönümünü kutlamak için mükemmel bir yol.”

MARVEL Future Fight bir de oyunun çıkışından beri oyunda geçirilen zamanı gösteren etkileyici bir yıldönümü görseli yayımladı. Görseldeki istatistiklere göre, oyunu oynamak için hesap oluşturan 50 milyon oyuncunun yanında, bir milyardan fazla Boyut Yarığı temizlenmiş ve 166 trilyon oyun içi altın kazanılmış. Yeni güncellemede ayrıca genel arayüz iyileştirmeleri ve Görev Dükkanı geliştirmeleri de bulunuyor.

MARVEL Future Fight yeni karakterleri

  • Mantis – Ego’nun hizmetindeki tuhaf bir uzaylı olan Mantis, empatik güçlerinin de yardımıyla zamanla Koruyucular ile birlik oluyor. Yetenekli bir savaşçı olan Mantis, zihin güçlerinin yardımıyla hedeflerinin aklını okuyabiliyor.
  • Ajan Venom – Namlı Venom konak değiştirdiğinde ortaya çıkmış olan bir süper insan. Örümcek Adam’ın lise arkadaşı savaş gazisi Flash Thompson’ın konağı olduğu Ajan Venom, asıl Venom’ın aksine iyi ve nazik, hatta çizgi romanlarda Galaksinin Koruyucuları’na katılmışlığı var.
  • Whiplash – Marvel sunar: Demir Adam 2’nin kötü adamı ark teknolojisini kullanarak kendi zırhını geliştirdi ve babasının intikamını almak için favori silahı olan enerji kamçılarıyla Tony Stark’ı öldürmeye yemin etti.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Call of Duty: WWII Ön İnceleme yazımıza, Outlast 2 inceleme yazımıza ve Call of Duty: WWII için neden heyecanlanmamanızı söylediğimiz fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Kaan GEZER Editör