Marvel, Ant-Man and the Wasp filminin çekimlerine başladığını duyurdu

Marvel, Ant-Man and the Wasp filminin çekimlerine başladığını duyurdu

Marvel Sinematik Evreni’nin yeni filmi, Ant-Man and the Wasp başlıyor!

Marvel Sinematik Evreni’nin yeni filmi başlıyor! 2015 yılında, fanlar Ant-Man olarak Scott Lang ve Hope van Dyne ile tanışmıştı. 2018’de ise Ant-Man and the Wasp filmiyle tanışacaklar çünkü, Marvel Sinematik Evreni’nde serinin yeni bölümünün çekimlerine başlandı. Devam filminde, Scott Lang (Paul Rudd), Hope van Dyne (Evangeline Lilly), ve Hank Pym (Michael Douglas) yanı sıra Janet van Dyne rolünde Michelle Pfeiffer, Doktor Bill Foster rolünde Laurence Fishburne, Ghost rolünde Hannah John-Kamen, Agent Jimmy Woo rolünde Randall Park ve Sonny Burch rolünde Walton Goggins yer alıyor. Film 6 Temmuz 2018’de vizyona girecek. Marvel.com’u takipte kalın.

Marvel, Ant-Man and the Wasp filminin çekimlerine başladığını duyurdu

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımız sizleri bekliyor. Eğer PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız da var.

Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın