Mart 2018 sırasında Xbox Game Pass sistemine eklenecek oyunlar açıklandı

Mart 2018 sırasında Xbox Game Pass sistemine eklenecek oyunlar açıklandı

Sisteme eklenen oyunları gördükçe insanın Xbox One alası geliyor

Sunulan yeni abonelik sistemleriyle, Xbox One konsolunun günden güne daha cazip hale geldiğini söyleyebiliriz. Yalnızca 30 TL vererek 100’den fazla oyuna ulaşımın sunulduğu Xbox Game Pass sistemi, kütüphanesini sürekli genişletiyor. Sistemde yalnızca eski oyunların bulunmayacağı da açıklanmıştı. Microsoft tarafından, konsola özel oyunların çıkış tarihleriyle aynı anda sistem kütüphanesine ekleneceği sözünün ilk örneği de Mart 2018 için gerçekleşecek. Merakla beklenen, eşli oyunculu, korsan temalı FPS oyunu Sea of ​​Thieves, Xbox Game Pass kütüphanesine eklenecek yeni oyunlar arasında olacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Mart 2018 süresince Xbox Game Pass sistemine eklenecek oyunlar açıklandı

Önceki günlerde yaptığımız haberimizde, sistem kütüphanesine eklenecek olan ilk oyunun Rise of the Tomb Raider olacağını söylemiştik. Microsoft tarafından sunulan görselde, kütüphaneye eklenecek diğer oyunlar gösterilmiyordu. Yeni bir açıklamayla, görselde gizlenen oyunları da öğrenmiş oluyoruz. Tabii ki Mart 2018 içerisinde eklenecek olan en önemli oyun, yazının başlarında da belirttiğimiz gibi Sea of Thieves olacak. Bu oyun, 20 Mart 2018 tarihindeki çıkış gününde, sistem kütüphanesine eklenecek. Aynı zamanda tekli olarak satılacak olan oyunu, Xbox Game Pass aboneleri, aylık 30 TL ödedikleri takdirde, diledikleri gibi oynayabilecekler.

Microsoft tarafından sunulan bu avantajlı sisteme eklenecek diğer oyunlara da değinelim isterseniz. Önceki duyuruda; Rise of the Tomb Raider oyununun, sistem kütüphanesine ekleneceği haberini biliyorduk. Diğer 7 oyun ise farklı zevklere hitap edecek biçimde hazırlandı. Platform türünü sevenler için, 7 Kasım 2017 gibi yakın bir tarihte çıkışını gerçekleştiren Super Lucky’s Tale oyunu da Mart 2018 listesinde bulunuyor. Ayrıca Resident Evil: Revelation 2, Oxenfree, Sonic CD, The Final Station ve Euro Fishing oyunları da sistemin aboneleri tarafından oynanabilecek. Çıkışını önceden gerçekleştiren bu 8 oyun, 1 Mart 2018 tarihinden itibaren Xbox Game Pass sisteminin kütüphanesinde erişilebilir olacak. Çıkış tarihi 20 Mart 2018 olan Sea of Thieves için ise haliyle belirtilen çıkış tarihi beklenecek.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.