Menü
https://leadergamer.com.tr/humble-rpg-book-bundle-warhammer/
Super Mario Odyssey 14 Eylül 2017 23:25

Mario karakterinin meme uçları olay oldu

Super Mario Odyssey’in Mario’su, bütün güzelliklerini sergiledi. Önce Link, şimdi Mario. Nintendo?!


Super Mario Odyssey, 27 Ekim 2017 tarihinde oyuncuların beğenisine sunulacak bir yapım. Nintendo Switch platformuna özel olarak çıkış yapacak olan oyun tam, “Daha iyi bir Mario oyunu çıkamaz artık.” dediğimiz sırada geldi. Sayılan ve gösterilen onca özellikten sonra büyük bir hayran kitlesinin beğenisini toplayan oyun için yakın zamanda ortaya çıkan bir detay, büyük olay çıkardı. Kaleden kaleye Peach‘i kurtarmaya çalışan koca yürekli Mario ağabeyimizi soymuşlar ve resmen meme uçları görünüyordu. Bir anda büyük bir kitlenin dikkatini çeken bu detayın ardından, Twitter kendinden geçercesine çalkalanmaya başladı. Hemen aşağıda bahsini ettiğimiz gönderilere örnekler bulabilirsiniz.

Mario karakterinin meme uçları olay oldu

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör