Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 23.06.2021

Mario Golf Super Rush ile Mario Golf serisi şimdiye kadarki en hızlı bölümüyle geri dönüyor. Mario Golf Super Rush oyuncuları, farklı çok oyunculu modlarda çeşitli Mushroom Kingdom karakterlerine katılabilecek veya bu Cuma günü, yani 25 Haziran 2021 tarihinde, oyun Nintendo Switch için çıkış yaptığında tecrübe etmeye başlayabilecek. Renkli kadroyu, farklı modları ve parkurları ve daha fazla oyun detayını gösteren fragmanı hemen aşağıda sizlerle paylaştık.

Mario Golf Super Rush 25 Haziran 2021 tarihinde çıkış yapacak

Basit tuş kontrolleri, hem yeni oyuncuların hem de deneyimli profesyonellerin oyunu oynamasını kolaylaştırır. Nişan almak, vuruş gücünü seçmek ve topu havaya göndermek çok basit. Oyuncular tehlikelerden kaçınmak için atışlarını bükebilir ve indikten sonra nasıl yuvarlanacağını etkilemek için topu çarpıtabilir. Eğimin açısına uyum sağlayan bir atış ölçer ve araziyi okumanıza izin veren bir tarama da dahil olmak üzere, oyuncuların sahayı fethetmesine yardımcı olacak çeşitli özellikler mevcuttur. Ek olarak, bir Joy-Con kontrol cihazını golf sopası gibi tutarak hareket kontrollerini kullanmak mümkündür.

Oyuncular, her biri farklı güçlere sahip ve kendi benzersiz özel hareketleriyle donatılmış 16 Mushroom Kingdom karakteri arasından seçim yapabilir. Pauline, Chargin’ Chuck ve King Bob-omb seride ilk kez yer alacak. Oyuncular, çeşitli modlarda hem yerel hem de çevrim içi olmak üzere üç adede kadar oyuncuyla golf sahasına çıkabilir. Standart sahalar ve özel tehlikeler içeren sahalar da dahil olmak üzere, aralarından seçim yapabileceğiniz altı lüks saha seçeneğiyle, her golf turu farklıdır. Ek sahalar ve oynanabilir karakterler içeren oyuna ücretsiz güncellemeler gelecekte yayımlanacak.

Modlar, Standart Golf’ten enerjik Speed Golf’e, Speed Golf’ün daha çılgın bir çeşidi olan Battle Golf’e ve Golf Adventure’da RPG benzeri bir hikaye moduna kadar uzanır. Golf Adventure’da oyuncular Mii karakterlerini prestijli bir kulüpte golf eğitimine kaydedebilir ve çaylaktan profesyonelliğe kadar gidebilirler. Tanıdık Mushroom Kingdom karakterleriyle etkileşime girebilecek, nasıl oynanacağını öğrenebilecek ve çeşitli zorlukların üstesinden gelebilecekler. Oyuncular Mii karakterlerini ve özelleştirilmiş istatistiklerini diğer modlara da getirebilirler.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.