Major Nelson, Xbox One için yolda olan yeni özelliklerden bahsetti

Major Nelson, Xbox One için yolda olan yeni özelliklerden bahsetti

Görünüşe göre, bizleri birtakım yeni özellikler karşılayacak.

Xbox One için istediğiniz yeni özellikler var mıydı? Öncelikle bunu soralım dedik, çünkü bu haberimiz sizler için olabilir. Larry Hryb’i bilmeyen yoktur herhalde? Eğer hala aklınızda bir şey canlanmadıysa, Major Nelson diyelim. Zira, Larry Hryb, aynı zamanda Major Nelson olarak da internet üzerinde bayağı tanınan birisi. Kendisi, Xbox denildiği anda akla gelen ilk kişidir. Önemli açıklamalarda, etkinliklerde ve duyurularda hep kendisi ile karşılaşırız. Bu seferki haberimizde de, önemli bir yere sahip kendisi.

Major Nelson, Xbox One için yolda olan yeni özelliklerden bahsetti

Major Nelson adı ile de bilinen Larry Hryb, geçtiğimiz günlerde Twitter üzerinden yayımlamış olduğu bir gönderisi ile, bizleri heyecanlandırmayı başardı. Görünüşe göre, bizleri yepyeni özellikler karşılayacak. Tabii, yine yapmış olduğu açıklamaya bakacak olursak, henüz değil, zamanla. Fakat, ne yazık ki kesin bir tarih vermiyor Major Nelson, yolda olan yeni Xbox One özellikleri ve duyurusu için. Bunun yerine, kendisinin de bu özellikler ile oynamış olduğunu ve kendisini de heyecanlandırmış olduğundan bahsediyor. Buradan da, özelliklerin büyük oranda hazır olduğunu ve yakın zamanda bizlere sunulacağını anlayabiliyoruz elbette.

Larry Hryb tarafından paylaşılan Twitter gönderisinde, “Sizlere, daha şimdi kurcalama fırsatı bulduğum, yolda olan yeni Xbox One özelliklerinden bahsetmek için sabırsızlanıyorum. Zamanla tabii ki. Zamanla.” diyerek, yolda olan özelliklerin ön duyurusunu yapmış oldu. Gönül isterdi ki, daha fazla bilgimiz olsun ve sizlere daha fazla detay aktarabilelim. Fakat, bizim de elimizde, aklımızda yer edinmiş birtakım özellik istekleri dışında pek bir şey yok. Yolda olan özelliklerin ne olduğunu da, artık zamanla öğreneceğiz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın