Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 11.05.2020

Mafia resmi Twitter hesabı ile bir gönderi paylaşıldı ve bu gönderi ile Mafia 2 ve Mafia 3 isimli yapımların Remastered yada Definitive sürümlerine işaret ediliyor. Bu şekilde düşünüyor olmamızın sebebi ise, geçtiğimiz ay sizlerle paylaşmış olduğumuz bir haberimiz.

Geçtiğimiz ay, Taiwan Digital Game Rating Commitee, Mafia 2 Definitive Edition ve Mafia 3 Definitive Edition için bir puanlama yapmıştı. Fakat bu konu ile ilgili pek bir bilgi alamamıştık. Şimdi ise, uzun bir süredir bir şey paylaşmamış olan resmi Mafia Twitter hesabının yeni bir Twitter gönderisini görmekteyiz.

Muhtemelen, bizlere yeni bir oyundan ziyade bu puanlamalara konuk olan yapımlar sunulacak. Sonuçta, resmi bir puanlama geçtiğimiz ay yapılmıştı. Dilerseniz, buraya tıklayarak bu konudan bahsettiğimiz haberimize de ulaşabilirsiniz.

Hemen aşağıda ise, sizlere bahsini ettiğimiz Twitter gönderisi yer almakta. Twitter gönderisinde tek bir kelime yazıyor. Family yani aile denilerek paylaşılan Twitter gönderisi, gözleri 2K Games’in üzerine yöneltiyor. Bakalım, nasıl bir şeyle karşılaşacağız?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.