Menü
https://leadergamer.com.tr/insomniac-games-ea-secti/
26 Mayıs 2010 20:05

Mafia II Koleksiyon Paketleri İnanılmaz…

2K Mafia II özel koleksiyon serisi için ön satışların başladığını duyurdu.


2K Mafia II özel koleksiyon serisi  için ön satışların başladığını duyurdu.

Piyasaya sürülecek olan özel serilerin ön satışlarının başlaması ile fiyatlar ve özellikleri de duyuruldu

  • Koleksiyon SteelBookTM Kasa: Metalik boyalı SteelBook sağlam, ve en önemlisi Vito ile Joe’nun kabartmalı yüzlerini üzerinde barındırıyor yani Mafia II nin starları…
  • Made Man Paketi: Daha sonralar çıkacak olan ekstra paketlere ücretsiz indirim hakkı ayrıca ek olarak ta 2 lüks araç paketin içeriğinde bulunmakta. Ve işin havalı kısmı da bu eklentide Vito Made Man takımları giyiyor.
  • Hardcover Art Book: 100 sayfalık bir aile albümü.Bu albümde özenle seçilmiş 100 tane Mafia II ailesi için tasarlanmış resimler var.
  • Mafia II Orchestral Soundtrack: Mafia II’nin tüm müzikleri Prague FILMHarmonic Orkestrası tarafından yapılmıştı.Bu eklentide ise bu müzikler elimizde CD olarak bulunacak.
  • Map of Empire Bay: Dışarıda serbestçe gezme ve ekstra kaliteli görseller de bu paketle birlikte bizlerin olacak.

Kuzey Amerika’da, 2K şirketi Amazon, Best Buy, GameStop, ve Walmart.com ile hediye kartları ve de ayrıca bu eklentilerin satışları için anlaştı.

Satışları başlayan paketlerin listesi:

  • Vegas Pack (GameStop): Bu paket bazı değişiklikler ile bize Vegas’ın eski zamanlarını hatırlatacak.. Ayrıca bize o zamanlardaki enteresan ve güzel arabaları kullanmamıza olanak sağlayarak ekstra bir tat vereceğe benziyor. Vito da boş durmayarak Vegas tarzı 2 takım elbise ile karşımızda olacak.
  • War Hero Pack (GameStop): Hiçbirşey bir savaş kahramanı olmadan tam tadında olamaz. Bu pakette ise bu role tam uymuş olan Vito’yu göreceğiz.İlginç kondüsyon kabiliyeti askeri tipte araç kullanımı da bu paketle kullanımda olacak. Vito ise askeri üniformalarla çok daha etkileyici görünüyor.
  • Renegade Pack (Amazon): 2 yeni araba olduğunu duyurmakla başlayalım, birincisi 50 li zamanlarda çok meşhur olan son derece hızlı ve görkemli bir araç; o bir coupe ve en önemlisi o bir hotrod. Vito da boş durmayarak Letterman tarzı ceket ve 2 yeni takım elbise ile bizlerin hizmetine sunuluyor.
  • Greaser Pack (Best Buy): Sonradan eklenecek olan tüm paketleri ücretsiz indirebilme olanağı. Oyunda bulunan 2 adet hotrod araç ise değişik görünümlere bürünüyor bu paketimiz ile. Tabiiki de Vito için yeni kıyafetler de var — Deri ceket ve ağır botlar ve de deri yarış kıyafeti —.
  • $10 Gift Card (Walmart.com): Ve tüm bu paketler için size $10 lık bir hediye kartı..

Şimdilik normal ve koleksiyon serisi için ön satışlar başladı ($69.99) platformlar da PC,PS3 ve XBOX 360 olarak belirlendi. Perakende satışlar ise tüm Avrupa’da ve Amerikada 27 Ağustosta başlayacak…

LeaderGamer Editör