Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 06.04.2020

Görünüşe göre Mafia 2 Definitive Edition, Mafia 3 Definitive Edition ve Saints Row The Third Remastered adında 3 adet oyun, tekrar elden geçirilmiş olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bunların ortaya çıkma sebebi de, Taiwan Digital Game Rating Committee ve ESRB’nin bu oyunları derecelendirmiş olması.

Mafia 2 Definitive Edition ve Mafia 3 Definitive Edition, Taiwan Digital Game Rating Committee tarafından derecelendirildi. Saints Row The Third Remastered ise ESRB tarafından derecelendirildi.

Mafia 2 Definitive Edition, Mafia 3 Definitive Edition ve Saints Row The Third Remastered hakkında ne yazık ki henüz çok fazla bir bilgi bulunmuyor ama tahminimizce yakında yeni bilgiler de ortaya çıkacaktır.

Yolda olan sürümlerde yapılacak değişiklikler de tahminen en fazla görsel ufak tefek geliştirmeler olacaktır. Bunun dışında büyük bir değişiklik beklemiyoruz. Fakat belli de olmaz, bakarsınız bir sürpriz yaparlar ve yeni ışıklandırma, gölgelendirme ve benzeri teknolojilerden de faydalanılarak güzelleştirilir.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.