Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 30.12.2021

Korku oyunu seven oyuncuların yüzünü güldürecek yeni bir haberimiz var. PARANOID adındaki bir korku oyunu şu anda yapım aşamasında, henüz duymamış olabilirsiniz kendisini. PARANOID, Madmind Studio ekibi tarafından geliştiriliyor ve bu ekip, daha önceden AGONY ve SUCCUBUS isimli oyunların da arkasında bulundu. PARANOID’in de, bizlere garip bir dünya sunacak yapım olacağını söylemek, bu durumda yanlış olmaz. Dahası da, Madmind Studio ekibi tarafından, yolda olan bu PARANOID için yeni bir oynanış görüntüleri içeren fragman yayımlandı. Biz de, hemen aşağıda sizlerle kendisini paylaştık. Dilerseniz, öncelikle bu fragmana birlikte göz gezdirelim, sonrasında da detaylara geçelim.

Madmind Studio PARANOID oynanış fragmanını paylaştı

Yukarıda yer alan fragmanı izlediyseniz, bizlere gerçekten garip garip sahneler sunacağından neredeyse emin olduğumuz PARANOID ile tanıştınız demektir. PARANOID için henüz net bir çıkış tarihi paylaşılmış değil ne yazık ki. Dahası da, Madmind Studio tarafından yapılan açıklamalara göre, oyun çıkışını gerçekleştirdiğinde PC üzerinde sadece Steam aracılığıyla oyuncularla buluşacak. Epic Games ve GOG gibi platformlarda, son dakika değişikliği olmazsa, olmayacak demek oluyor bu da. Ayrıca, PlayStation 5 ve Xbox Series S ile Xbox Series X platformları üzerinde de çıkış yapacak.

Paranoid, uzun yıllardır, ölen ailesinden miras kalan bir dairede yaşayan Patrick Calman’ın hikayesini anlatan birinci şahıs korku hikayesi ile karşımıza çıkıyor. Yıllar önce yaşadığı aile trajedisi, Patrick Calman’ın bağımlılıklar ve zihinsel problemlerle uğraşmasına sebep oldu. Patrick Calman’ın ailesinin hayatta kalan tek üyesi, 13 yıl önce kaybolan kız kardeşiydi. Bir gün, Patrick Calman telefona cevap verir ve karşıdaki kişi kız kardeşidir. Kaybolduktan birkaç yıl sonra geleceğinden bahseder. Tüm bu olaylar da, Patrick Calman’ın kabusların ortaya çıkması pahasına, şu anki izole hayatının üstesinden gelmek zorunda kalmasına sebep olur.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.