Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Mahmut Emin Uluç, Editör Yazım tarihi: 26.07.2021

Netflix, platformun favori fantastik-komedi dizilerinden olan Lucifer için final sezonu çıkış tarihini açıkladı. Lucifer 6.sezonla ekranlara veda edecek. Dizi 6.sezonla beraber son defa ekranlarda izleyeceğiz. Dizi 10 Eylülde son kez Netflix’te yayınlanacak.

Lucifer’ı son kez 10 Eylülde izleyeceğiz.

Lucifer’in konusu ne?

Lucifer, Tom Kapinos tarafından yaratılan, mutsuz ve sıkılan Cehennem Efendisi Lucifer’in (Tom Ellis, Rush, Merlin) insan dünyasına bir sıçrama yapmak için tahtını boş bırakmaya karar verdiği olayları takip eden bir dizidir. Şeytan, ruh işkence eden iblis ve en iyi arkadaşı Mazikeen (Lesley-Ann Brandt, Spartacus) ile birlikte düşmüş melekler şehri Los Angeles’a yerleşir.

Özel bir gece kulübü olan Lux’ı işleten büyüleyici ve karizmatik bir milyarder olan Lucifer Morningstar rolünü üstleniyor. Yeni hayatı, acımasızlar tüketilene kadar inanılmaz partiler, dizginsiz lüks ve miktar olarak kadınlar arasında tam hızda ilerliyor. Lux’ın hemen dışında bir kızın öldürülmesi. Suç, Los Angeles Polis Departmanı dedektifi Chloe Decker’ın (Lauren German, Chicago Fire) Yeraltı Dünyasının Kralı ile tanışmasına ve en derin ve en gizli arzuları çalma yeteneğinden etkilenmesine neden oluyor. vakayı araştırmak için ondan yardım isteme noktasına kadar.

Kahraman, bir danışman olarak kendisini Los Angeles Cinayetlerinin bir parçası olarak bulur ve doğuştan gelen bir adalet duygusu, dünyanın adaletsizliklerini iyileştirmek için neredeyse marazi bir ihtiyaç ve belirli bir çekim gibi, tamamen bilinmeyen olağanüstü hisler yaşar.

Lucifer dizisinin oyuncuları kimdir?

Tom Ellis, Lucifer Morningstar rolünde, düşmüş melek ve hayatından bıkmış, kendi gece kulübü Lux’ı açmak için Los Angeles’a taşınmaya karar veren yeraltı dünyasının eski lordu. Güzel Lauren German dedektif Chloe Decker tarafından canlandırılıyor. Lauren German, Lucifer ile takım kurup onunla özel bir bağ kuran cinayet dedektifi Chloe Decker’ı canlandırıyor.

Kevin Alejandro’nun karakteri cinayet masası dedektifi, Chloe’nin eski kocası ve Trixie’nin babası. Amenadiel, Lucifer’in melek kardeşidir ve dizinin başında kahramanı Cehenneme geri getirmekle görevlidir.

Arkadaşlarına Labirent olan Mazikeen, Cehennemdeki Lucifer’in güvenilir bir hizmetkarıydı ve onu bir barmen ve koruma olarak macerasında takip ediyor, sadece kendi yoluna gidiyor. Rachael Harris, Lucifer’in psikoterapisti Dr.Linda Martin’i oynuyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.