Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Mahmut Emin Uluç, Editör Yazım tarihi: 30.08.2021

Yakuza’nın spin-off oyunu olan Judgment, karşımıza devam oyunu Lost Judgment ile çıkacak. Sega oyunu birkaç ay önce duyurmuştu. Oyunla ilgili önemli bir gelişme oldu. Lost Judgment’ın demosu PlayStation’ın veri tabanında sızdı. Görünüşe göre RPG oyunu Lost Judgment’ın demosu için sızıntılar var.

Lost Judgment demosu geliyor mu ?

Ryu Ga Gotoku’nun Yakuza spin-off RPG’si Judgment 2018’de piyasaya çıkmıştı. Judgment’ın devam oyunu olan Lost Judgment’ın yeni bilgileri sızdı. Twitter hesabı psnrelease2 bir demoya çok benzeyen yaklaşan RPG için bir referans buldu. Japon PSN’inde Lost Judgment:Unjudged Memory Trial Version adlı bir dosya adı keşfedildi. Ayrıca sızıntı güvenilirse ve oyunun bir bölümünün PlayStation Network’e geleceğine dair kesin bir ipucu veriyorsa, yakında Japonya/Asya bölgelerinde bir demo görebiliriz.

Aynı zamanda bu demonun ABD ve Avrupa sürümleriyle ilgili hiçbir kanıt ortaya çıkmadı. Ancak demoyu başka bir alanda değil bir alanda başlatmak tuhaf olurdu (özellikle oyunun dünya çapında aynı anda piyasaya sürüldüğü göz önüne alındığında). Oyun aynı zamanda Xbox konsolları için de çıkış yapacak. Ancak Xbox oyuncularının olası demoları oynayıp oynamayacağına dair bir bilgi yok. Sega’dan yakın zamanda bir resmi açıklama gelmesi oldukça olası gözüküyor.

Lost Judgment, selefi gibi (birçok eleştirmen tarafından büyük eleştiriler alan) kapalı bir açık dünyada kavga mekaniğini içerecek. Lost Judgment’ın ana konusunu Yakuza gibi düşünebilirsiniz. Gelecekte sıra tabanlı kalacağı göz önüne alındığında, dizinin aksiyon köklerini sürdürmek Lost Judgment’a düşüyor. Lost Judgment 24 Eylül 2021’de PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X|S için çıkış yapacak. Oyun maalesef ilk oyunda olduğu gibi PC’ye çıkış yapmayacak. Judgment serisinin PC için de çıkış yapmasını oyuncular olarak çok istiyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.