Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 09.02.2022

11 Şubat 2022 tarihi ile birlikte, Lost Ark kapılarını Batı ülkelerine de açacak, bildiğiniz üzere. Buna, Türkiye de dahil. Fakat, oyunun destekçileri, oyun çıkmadan 3 gün önce girmeye hak kazandı ve oynamaya başladı. Lost Ark için öyle bir oyuncu yığını oldu ki, Steam üzerinde muhteşem bir başarıya, daha çıkmadan ulaştı bile. SteamDB verilerine göre Lost Ark, 532.476 Steam oyuncusunu son 24 saat içerisinde aynı anda oyunda tutmayı başardı. Daha çıkışını bile gerçekleştirmeden, 500.000 oyuncuyu geçmiş olması, muhteşem bir başarı.

Lost Ark Steam başarısına çıkışı ile devam edecek gibi görünüyor

Daha çıkmadan böyle bir başarıyı elde ettiyse, Steam üzerindeki çıkışını gerçekleştirince daha büyük bir başarıya da imza atacak demektir. Çünkü, bu başarısını, ücretli bir şekilde oyuna girenlerle elde etti. Çıkışı ise tamamen bedava olacak ve bu sefer çok daha fazla oyuncu, aynı anda oyunda yer alacak diye düşünüyoruz. Dahası da, siz de bu oyunculardan biri olmak isterseniz, şimdiden oyunu Steam üzerinde PC’nize yükleyerek hazır bir şekilde beklemeye başlayabilirsiniz.

Eğer siz de oyun çıkmadan önce Lost Ark’a erişim elde etmek istiyorsanız, bunun için bir miktar ücret ödemeniz gerekli. Şu anda giriş yapmak istiyorsanız, en düşük paket olan Lost Ark Bronze Founder’s Pack’i satın almanız gerekmekte. Bu da, 60 TL gibi bir ücrete sahip. Fakat, oyuna avantajlı başlamak isterseniz, 3 başka paket de yer alıyor. Lost Ark Silver Founder’s Pack, 241 TL’lik fiyat etiketine sahip. Lost Ark Gold Founder’s Pack, 482 TL’ye satılıyor ve en büyük paket olan Lost Ark Platinum Founder’s Pack ise 965 TL’ye oyuncuları bekliyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.