Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 03.09.2020

Dünyanın en popüler Moba oyunlarından olan LOL‘de son zamanlarda çoğu oyuncu aynı hatayı alıyor. Oyuncuların karşılarına çıkan bu hata hem sinir ediyor hem de oynamayı engelliyor, hiçbir şekilde oyuna giremiyorsunuz. Bu yazımızda sizlere LOL oyunu oynayamıyorsun çevrimdışı olabilirsin hatasının çözümü göstereceğiz, çoğu kişide LOL oturumunuzu açamıyoruz çevrimdışı olabilirsiniz şeklinde de çıkabiliyor.

LOL Oyunu Oynayamıyorsun Çevrimdışı Olabilirsin Hatası Çözümü

Oyunda çıkan bu hata son zamanlarda çoğu kişinin siniri oldukça bozmuş durumda ve oyuna giremiyorlar. Sizlere bu sorunu çözmeniz için alternatif olarak bir çözüm bıraktık bu sayede sorunu çözebilirsiniz. Eğer sorun halen devam ederse Riot Games’e destek talebi açabilirsiniz, çok fazla istek gelirse hatayı çözüp yeni bir güncelleme getireceklerdir. Gelin şimdi çözüme bakalım.

  • Oyunu kurduğunuz Yerel Diske gelin.
  • Riot Games klasörünü seçin.
  • League of Legends klasörünü seçin.
  • Config klasörünü açın.
  • “LeagueClientSettings.yaml” isimli dosyayı bulun ve Not Defteri ile açın.
  • Karşınıza çıkan ekranda “gameflow-patcher-lock:” satırını bulun, silin ve oyuna tekrar girin.
  • Yukarıda ki adımları tek tek uygularsanız büyük ihtimal sorununuz çözüme ulaşmış olacaktır.

League of Legends Nedir?

League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.