Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 28.06.2020

Bütün oyunları oynarken hem FPS değerlerimizi hem de ping değerlerimizi görmek isteriz ve her oyunda bunları görmek mümkün. League of Legends oynarken ilk oyuna başladığınızda hem FPS hem de ping değerleriniz gözükmüyor olabilir veya oyundayken yanlışlıkla kapatmış olabilirsiniz. Çok kolay bir şekilde bunları geri açabilirsiniz, bu yazımızda sizlere LOL FPS gösterme ve ping gösterme nasıl açılır ondan bahsedeceğiz.

LOL FPS Gösterme ve Ping Gösterme

Oyundayken bu değerleri görmek çok kolay, diğer oyunlara baktığımızda ayarlar kısmından bu değerleri açmamız gerekebilir özellikle Steam’de bunun için Steam ayarlarına girmeniz gerekiyor bazı oyunlarda fakat League of Legends’ta bu işlem çok kolay. Aşağıda gösterdiğimiz gibi sadece iki tuşa aynı anda basmanız yeterli bu sadece sağ üst tarafta hem FPS hemde ping değerlerinizi görebilirsiniz, peki nedir bu iki tuş?

  • CTRL + F

CTRL tuşuna basılı tutup F tuşuna basarsanız bu değerleri açabilirsiniz aynı şekilde tekrardan basarsanız kapatabilirsiniz.

League of Legends Nedir?

League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.