Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 01.09.2020

19 Ağustos itibari ile 10.16b yama notları açıklandı hemen ardından 20 Ağustos’da PBE LOL 10.18 yama notları da açıklandı. 2 Eylül‘de çıkışını gerçekleştirecek olan 10.18 yaması için şimdiden yeni içerikler yayınlandı, bu yazımızda yeni yamada gelecek olan kostümleri, şampiyonu ve sihirdar simgelerini görebilirsiniz.

LOL 10.18 Yama Notları

Oyuna 2 Eylül’de gelmesi beklenen yeni yamanın içeri aşağıda bulunuyor; yeni kostümler, sihirdar simgeleri oldukça eğlenceli gözüküyor.

lol 10.18

Birimiz Hepimiz İçin Dönüyor!

Birimiz Hepimiz İçin, Zihin Harekâtı’yla birlikte 3 Eylül 2020 tarihinde dönüyor. Her bir takım arkadaşınızın aynı şampiyonu farklı tarzlarla (ya da aynı tarzla, fark etmez!) oynadığı bu modda siz de yerinizi alın.

Zihin Harekatçısı Kostümleri  ve Hextech Ziggs

Oyuna toplamda 6 adet yeni kostüm gelmesi bekleniyor, geçen yama gelmesi beklenirken bu yamaya ertelendi.

psyops vi psyops sona psyops shen psyops master yi psyops ezreal hextech ziggs

  • Zihin Harekatçısı Vi
  • Zihin Harekatçısı Sona
  • Zihin Harekatçısı Shen
  • Zihin Harekatçısı Master Yi
  • Zihin Harekatçısı Ezreal
  • Hextech Ziggs

Oyun İçi Yenilikler

Oyundaki tutuşturun yeni efekti geliyor.

League of Legends Nedir?

League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur.

LOL Nasıl Oynanır?

League of Legends 5’er kişilik 2 takımın, 3 koridordan oluşan bir haritada birbirlerinin merkezini yıkma mücadelesidir. Bu işlemi gerçekleştirirken çeşitli değişkenleri kullanmak durumunda olursunuz. Bu değişkenleri kullanma metodunuz da sizin stratejinizi belirler. Stratejinizi belirleyebileceğiniz 6 farklı değişken vardır. Bu değişkenler şu şekilde sıralanır; Şampiyonlar, Eşyalar, Kabiliyetler, Rünler ve Sihirdar Büyüleri. Tercih ettiğiniz seçeneğe göre rakibinize üstünlük sağlayabilir ve bu üstünlüğü koruyarak zafere ulaşabilirsiniz.

League of Legends’ta değişkenlerin dışında bir de statik olgular mevcuttur. Bunlar da Kuleler-İnhibitörler-Merkez Yapı-Minyonlar-Cavanarlar olmak üzere 5 ana başlıkta toplanmıştır. Bu olgular sizin tercihinizin dışında her oyunda bulunmakta ve size çeşitli avantajlar ve dezavantajlar sunmaktadır.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.