Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 08.07.2020

23 Haziran itibari ile 10.13 yama notları açıklandı hemen ardından 24 Haziran’da PBE LOL 10.14 yama notları da açıklandı. 8 Temmuz‘da çıkışını gerçekleştirecek olan 10.14 yaması için şimdiden yeni içerikler yayınlandı, bu yazımızda yeni yamada gelecek olan kostümleri ve konseptleri görebilirsiniz. Bu arada 10.14 yaması ile birlikte Nexus Blitz geri dönüyor.

LOL 10.14 Yama Notları

Oyuna 8 Temmuz’da gelmesi beklenen yeni yamanın içeri aşağıda bulunuyor, yeni kostümler ve konseptler oldukça eğlenceli gözüküyor.

Sihir Üstadı, Yenilmez ve Zebani Kostümleri – Arcanist, Conqueror ve Infernal Kostümleri

Yeni yamada birbirinden güzel 3 kostüm serisi bizi bekliyor, hangi şampiyonlara geldiğini ve kaç RP olduğunu merak ediyorsanız aşağıya bakabilirsiniz.

Sırasıyla:

  • Zebani Vel’Koz – 1350 RP
  • Zebani Kennen – 1350 RP
  • Zebani Karthus – 1350 RP
  • Yenilmez Nautilus – 975 RP
  • Sihir Üstadı Zoe – 1350 RP
  • Sihir Üstadı Zoe Prestij Serisi – 100 Prestij Puanı
  • Sihir Üstadı Shaco – 1350 RP
  • Sihir Üstadı Kog’Maw – 1350 RP

Sihirdar Simgeleri ve İfadeler

 

lol yeni sihirdar simgesi lol yeni ifade

Nexus Blitz

Eğlenceli oyun modlarından biri olan Nexus Blitz geri döndü

nexus blitz nexus blitz modu

League of Legends Nedir?

League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.