Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 20.06.2020

Logitech markasının tasarımı ve kullanımı ile öne çıkan ürünleri, 1 Haziran 2020 ile 30 Haziran 2020 tarihleri arasında %30’a varan indirimlerle sunuluyor. Logitech MK470 kablosuz klavye ve fare seti, Pebble M350 kablosuz fare, Logitech M220, Logitech M330 ve Logitech M590 sessiz kablosuz fareler bu kampanyada yer alan ürünler.

Logitech MK470 Kablosuz Klavye ve Fare Seti

MK470 Kablosuz Klavye ve Fare Seti’nin makas yapılı düğmelere sahip ince tuşları, sessiz bir yazma deneyimi sağlarken, sessiz fare tıklamaları da huzurlu ve sakin bir şekilde çalışabilme imkanı tanıyor. MK470 Kablosuz Klavye ve Fare Seti, kullanılmadığında fareyi ve klavyeyi uyku moduna geçiriyor, bu da fare için 18 ay, klavye için ise 36 aya kadar pil ömrü sağlıyor.

Logitech M350 Pebble Kablosuz Fare

Logitech’in şık, rahat, sessiz ve güvenilir bağlantı gibi özelliklere sahip M350 Pebble Kablosuz Fare, ince ve portatif tasarımıyla elde sanki bir çakıl taşı tutuyormuşçasına bir his veriyor. M350 Pebble Kablosuz Fare, minimalist ve taşınabilir bir tasarıma sahip. Logitech’in yüksek hassasiyetli optik takip teknolojisiyle hemen hemen her yüzeyde çalışabiliyor. Uyku özelliği sayesinde 18 aylık bir pil ömrü bulunuyor.

Logitech Sessiz Kablosuz Fare serisi

Siyah, kırmızı, gri ve mavi olmak üzere farklı renk seçeneği bulunan Logitech M220, M330 Sessiz Kablosuz Fare’ler ve M590 Multi-Device Sessiz Kablosuz Fare, şık ve portatif tasarımıyla işte, evde ya da okulda sessiz bir çalışma ortamı sunuyor. Logitech Sessiz Kablosuz Fare Serisi’ndeki ürünler gürültü azaltma özellikleri sayesinde klasik fare kullanma hissiyatı sağlıyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.