Logitech G markasından LIGHTSYNC destekli yeni PC oyun hoparlörü ve mekanik klavye geliyor

Logitech G markasından LIGHTSYNC destekli yeni PC oyun hoparlörü ve mekanik klavye geliyor

Oyuncular için üretilmiş yüksek performanslı donanım serisini ve RGB aydınlatma sistemini geliştirmeye devam Logitech G, 2 yeni ürününü duyurdu.

Oyuncular için üretilmiş yüksek performanslı donanım serisini ve RGB aydınlatma sistemini geliştirmeye devam Logitech G, 2 yeni ürününü duyurdu. G560 PC Oyun Hoparlörü, ışık ve sesleri oyun deneyimiyle senkronize eden gelişmiş Logitech GLIGHTSYNC teknolojisine sahip ilk oyun hoparlörü olmasıyla dikkat çekiyor. G513 Mekanik Oyun Klavyesi ise LIGHTSYNC teknolojisiyle oyun deneyimini bambaşka bir boyuta taşıyor. Klavye, 2 adet Romer-G mekanik anahtar düğmesi ve opsiyonel üstün avuç içi dayanağıyla, oyun deneyimine konfor katıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Logitech G markasından LIGHTSYNC destekli yeni PC oyun hoparlörü ve mekanik klavye geliyor

Hedeflerinin, iki yeni ürünle, dünyanın en çok satan oyun faresi G502’yi tamamlamak olduğunu belirtti Logitech Gaming Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Ujesh Desai. Ayrıca, “LIGHTSYNC teknolojisiyle, RGB aydınlatma sistemine ‘nasıl davranması’ gerektiğine karar veren bir zekâ ekleyerek, ses ve RGB ışıklandırmayı oyun ekranıyla senkronize ettik. Bir G502’niz varsa, yeni G513 klavye ve LIGHTSYNC’li G560 hoparlörler, masaüstü bilgisayarınızı tamamlamak ve sürükleyici bir oyun deneyimi sunmak için mükemmel bir bir çözüm olacak.” dedi.

Oyun içerisindeki tüm seslerin duyulabilmesini sağlayan Logitech G560; 240 Watt Peak / 120 Watt RMS gücü, DTS:X Ultra 1.0 3D özelliğiyle, müzik ve PC oyunlarında yüksek ses kalitesi sunuyor. Oyunculara daha sürükleyici ve eğlenceli bir deneyim yaşatan, gelişmiş LIGHTSYNC teknolojisiyle güçlendirilen Logitech G560’ın parlak RGB aydınlatması ve güçlü sesi, ekrandaki oyunla gerçek zamanlı senkronize oluyor. Hoparlörün üzerindeki 4 aydınlatma noktası, yaklaşık 16,8 milyon renkle özelleştirilebilen ışık ve animasyon efektleriyle kullanıcılara farklı bir deneyim sunuyor.

Logitech G, RGB aydınlatma kullanmaya devam ediyor.

Logitech G560, USB, 3,5 mm ve Bluetooth gibi birçok bağlantı seçeneğini destekliyor. Bu özellikleri Logitech Easy-Switch teknolojisiyle birleştiren hoparlör, PC, akıllı telefon ve tablet gibi 4 cihaz arasında kesintisiz geçiş yaparak, oyun oynarken aynı anda telefondan müzik dinleme imkânı da sunuyor. LIGHTSYNC teknolojisi, oyun dışında video ve müzikle senkronize çalışarak, etkileyici ışık ve ses keyfini her ortamda yaşatıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Logitech G513, Logitech’in ödüllü klavye tasarımını, RGB aydınlatma ve LIGHTSYNC desteğiyle bir sonraki seviyeye taşıyor. Klavye, kullanıcılara Romer-G Tactile ve Romer-G Linear’dan oluşan iki Romer-G mekanik tuş düğmesi sunuyor. Romer-G Tactile, doğrudan geribildirim tercih eden oyuncular için vuruş sırasında yumuşak bir dokunsal geribildirim sağlıyor. Romer-G Linear ise pürüzsüz bir tuş vuruşu sağlıyor.

Parlak bir aydınlatma sunan Romer G tuşları, standart mekanik tuşlardan daha güvenilir bir vuruş deneyimi vaat ediyor. Hareketlere anında tepki verebilmek için 45 g gibi düşük bir tuş basıncıyla kullanılıyor. Ayrıca, 1,5 mm’lik tuş aralığına sahip olan klavye, rakiplerine oranla %25 daha hızlı çalışıyor. İncelik, birinci sınıf tasarım ve yüksek dayanıklılık için uçaklarda kullanılan alüminyum 5052 malzemesiyle üretildi Logitech G513. Ayrıca, entegre USB bağlantı noktası, uzun süreli konforlu kullanım için opsiyonel avuç içi dayanağıyla, kullanıcılara mükemmel bir oyun tecrübesi sunuyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.