Logitech G, G603 fareyi ve G613 Lightspeed klavyesini duyurdu

Logitech G, G603 fareyi ve G613 Lightspeed klavyesini duyurdu

Ürünleriyle oyun deneyimine değer katan Logitech G, yeni geliştirdiği HERO™optik sensörünü ve gelişmiş LIGHTSPEED™ kablosuz teknolojisini kullanan yeni ürünlerini oyuncuların beğenisine sundu. 

Ürünleriyle oyun deneyimine değer katan Logitech G, yeni geliştirdiği HERO™optik sensörünü ve gelişmiş LIGHTSPEED™ kablosuz teknolojisini kullanan yeni ürünlerini oyuncuların beğenisine sundu. Logitech® G613 LIGHTSPEEDTMMekanik Oyun Klavyesi, Logitech® G603 Kablosuz Oyun Mouse’u ve Logitech® G840 XL Oyun Mouse Pad’i yüksek performanstan ödün vermek istemeyenler için yepyeni bir masaüstü deneyimi sunuyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Logitech G Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Ujesh Desai,“Geliştirdiğimiz LIGHTSPEEDTM ve POWERPLAYTM  ile imzamızı attığımız kablosuz teknolojisini, bugün tanıttığımız G603 Kablosuz Oyun Mouse’u ve G613 Kablosuz Mekanik Oyun Klavyesi’nde bulunan yeni HERO™ optik sensörüyle bir üst seviyeye taşıyarak bu konuya olan bağlılığımızı gösterdik.” dedi.

HERO™ Optik Sensör, uzun pil ömrüne sahip, yüksek performanslı bir kablosuz oyun mouse’u yaratma hedefiyle Logitech G tarafından üretildi. Yeni nesil, yüksek verimli optik algılayıcı HERO™ sensörü, sektöründe lider bir performans sergileyerek 10 kat daha fazla güç verimi sunuyor. HERO™, 12.000 DPI’a kadar çıkan hassasiyetiyle sıra dışı isabet oranı ve duyarlılık sağlıyor.

G603, en üst seviye oyuncuların bile isteklerini karşılayacak kablosuz bir deneyim sunuyor. Logitech G’nin sıra dışı isabet ve kesinlik sağlayan HERO sensörüne sahip ilk oyun mouse’u G603, 12.000 DPI hassasiyetine çıkabiliyor. 500 saatlik kesintisiz oyun performansıyla eşsiz bir performans sergileyen mouse, oyun oynanmadığı zamanlarda LO modunda 8 ms tepki süresiyle, batarya ömrünü 2 AA pille 18 aya kadar artırabiliyor. LIGHTSPEED™ kablosuz teknolojisini kullanan mouse, bazı kablolu oyun mouse’larını bile geride bırakarak rakipsiz bir güven sunuyor.

G613 Kablosuz Mekanik Klavye, kullandığı LIGHTSPEED™ teknolojisi sayesinde 1 ms’lik tepki hızına ulaşırken, kesintisiz iletimiyle de üstün bir performans sunuyor. Bluetooth ile birden fazla cihaza bağlanabilen G613, 2 AA pille 18 aya kadar kesintisiz oyun deneyimi yaşatıyor. İdeal hız ayarı için oyunculara programlanabilir 6 özel G-Tuşu sunan klavye aynı zamanda Logitech’in seçkin Romer-GTM mekanik tuş anahtarlarıyla profesyonel düzeyde performans ve dayanıklılık sağlıyor. 1,5 mm’lik kısa aktivasyon mesafesi olan Romer-GTM, standart mekanik tuş anahtarlarına göre %25’e kadar daha hızlı. Oyun geliştirmeye yönelik tasarlanan Romer-GTM tuş anahtarı, hız, hassasiyet ve sessiz performansın mükemmel bileşimini sunuyor.

Geniş ölçüsü sayesinde tüm masaüstünü birleştirip ideal bir oyun alanı yaratan G840, mouse ve klavyeyi istenilen şekilde yerleştirmeye olanak tanıyarak oyuncunun özgürlüğünü kısıtlamadan konforunu sağlıyor. G840, üzerindeki mouse hareketlerini hissederek hem hızlı dönüşlerde hem de yavaş kontrollerde optimizasyon sağlarken, isabetli bir şekilde hedef almayı kolaylaştırıyor. Kumaşa sabitlenmiş kauçuk tabanıyla oyun esnasında özellikle gergin anlarda yapılan hızlı el hareketleri sonrasında esnek yüzeyin yerinde durmasına yardımcı olurken, kumaşın toplanmasını önlüyor. G840 dayanıklı ve esnek yapısı sayesinde kolayca rulo haline getirilebiliyor ve ürünle beraber gelen taşıma kabına yerleştirilip, rahatça taşınabiliyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.