Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 13.01.2021

Geçtiğimiz yıllarda çıkış yapan tatlı bir korku oyunu olarak gösterebileceğimiz Little Nightmares, tamamen bedava olarak oyuncuların beğenisine sunuldu. Fakat bu ücretsiz dağıtım, ne yazık ki bir sürü problemle karşılaştı. En azından, biz ücretsiz olarak oyunu almaya çalıştığımızda sorunlarla karşılaştık. Dilerseniz, öncelikle oyunu nasıl bedava alabileceğinizden bahsedelim, sonra da sorunlara değiniriz.

Little Nightmares bedava oldu

Eğer siz de Little Nightmares sahibi olmak istiyorsanız, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz internet sitesine giriş yapmanız gerekiyor. Ardından, sorunsuz bir şekilde hesabınızı kurup giriş yaparak, tamamen ücretsiz olarak oyuna sahip olabilirsiniz. Fakat, ne yazık ki girişlerde sorunlarla karşılaştık. Siz de, birtakım sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca, eğer satın alım esnasında sorun çıkarırsa, VPN kullanarak konumunuzu Avrupa’ya ayarlayabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.