Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Aslı Hürüze Arı, Editör Yazım tarihi: 29.05.2021

Little Nightmares, LittleBigPlanet’in yapımcıları Tarsier Studios tarafından yapılmış sevimli ve tatlı bir gerilim oyun serisidir. Grafik ve ses yönüyle övülmesi ile de eleştirmenlerden oldukça yüksek notlar almıştır. 28 Nisan 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya çıkarılmıştır. Çok tatlı bir oynanışa sahip olan Little Nightmares, Steam platformunda 30 Mayıs 2021’e kadar herkese bedava şekilde dağıtılacak. Daha önce oyunu oynamayan kişilerin, oyunu deneyimlemeleri için güzel bir fırsat.

Little Nightmares nasıl bedava alınır?

Son dönemlerde pandemi nedeniyle günümüzün çoğu evlerde geçiyor, haliyle oyunlara olan ilgi de artıyor. Bu zorlu dönemlerde oyun satış platformlarından gelen bedava oyunlar, oyun sevenlerin yüzünü güldürüyor. Bu sefer oyuncuların yüzünü güldüren satış platformu, Steam oluyor ve Little Nightmares bedava veriyor. Oyunun bir de 2. oyunu bulunuyor. Eğer 2. oyunu oynamadan önce hikâyenin başını tam olarak anlamak istiyorsanız, bu büyük fırsatı kaçırmamanızı öneririz.

Eğer siz de Little Nightmares’a ücretsiz bir şekilde sahip olmak isterseniz yapmanız gerekenleri anlatıyoruz. Öncelikle, buraya tıklayarak Steam platformundaki Little Nightmares sayfasına, ulaşmanız gerekiyor. Sayfaya giriş yaptığınızda sağ üst köşede bulunan giriş kısmından Steam hesabınızı bağlanmanız gerekiyor. Eğer Steam hesabınız yoksa kolaylıkla bir Steam hesabı açtıktan sonra anlattığımız adımları uygulamanız yeterli olacaktır. Bağlandığınız Steam hesabınızla oyunun sayfasına gelerek orta kısımlarda bulunan hesaba ekle butonuna basarak, hiçbir ücret ödemeden 30 Mayıs 2021 tarihine, saat 20.00’a kadar oyuna sahip olabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.