Life is Strange, gerçek hayata dökülüyor!

Life is Strange, gerçek hayata dökülüyor!

Sonunda Life is Strange severler için güzel bir haber.

Ben dahil tüm Life is Strange severler, eminim ki şu sıralarda oyunun 2. sezonunu bekliyorlardır. Fakat bu haberimiz ne yazık ki oyunun 2. sezonu ile alakalı değil. Yine de oyuncuları sevindirecek cinsten. Çünkü oyun, Square Enix ve Legendary Digital Studios firmalarının güçlerini birleştirmesi ile birlikte gerçek hayata dökülüyor, bir dijital seri oluyor. Bu serinin başında ise Sonic the Hedgehog filmi ile tanıdığımız Dmitri Johnson ve Dan Jevons olacak!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

2836173-life_is_strange_ep2_junkyard

Legendary Digital Studios’un en yetkili isimlerinden olan Greg Siegel, bu konuda yaptığı bir açıklamada, “Life is Strange, karakter gelişimini, derin senaryo anlatımını ve başarılı oynanış mekaniklerini içerisinde bulunduran nadir oyunlardan. Bir dijital seri olabilmek için oldukça uygun bir seri. Bizler de bu yüzden Square Enix, Dontnod Entertainment ve dj2 ile iş birliği yapmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Arcadia Bay evrenini farklı bir açıdan tekrar oyuncuların beğenisine sunmak için sabırsızlanıyoruz.” şeklinde konuştu.

Life is Strange şu sıralar PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 ve PC platformlarında oynanabilir halde bulunuyor. Eğer bu kusursuz yapıtı henüz oynamadıysanız, hemen konsollarınızın, bilgisayarlarınızın başına geçip, denemenizi tavsiye ediyorum. Ayrıca oyunun ilk bölümü de tüm platformlarda artık ücretsiz. Yani bu fırsat ile güzel bir başlangıç da yapabilirsiniz seriye. Eğer dilerseniz, hemen aşağıdaki linklerden de inceleme yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Fakat uyaralım, sadece 1. bölümde keyif kaçırıcı içerik, spoiler, bulunmamakta. Geri kalan 4 adet incelememiz de de bol bol keyfinizi kaçırabilecek içerik bulunmakta. Oyunu bitirmeden okumanızı önermiyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.