Menü
https://leadergamer.com.tr/crash-bandicoot-n-sane-trilogy-satiyor/
Life is Strange: Before The Storm 3 Ağustos 2017 20:46

Life is Strange: Before the Storm için neredeyse 10 dakikalık oynanış videosu

Chloe ve David ikilisinin bir bölümüne şahit oluyoruz yeni Life is Strange: Before the Storm videosu ile.


İlk bölümü 31 Ağustos 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak olan Life is Strange: Before the Storm için neredeyse 10 dakikalık oynanış videosu yayımlandı. Oyunun resmi YouTube kanalından yayımlanan bu videoda Chloe ve David arasındaki sahneleri görüyoruz. Ayrıca videonun başında belirtildiğine göre gösterilen bu 10 dakikalık bölüm, orijinal olarak daha uzun fakat bazı noktalar videodan kesilerek çıkartılmış. Eğer Life is Strange: Before the Storm almayı düşünüyorsanız, videoyu mutlaka izlemenizi öneriyoruz. Tabii böyle bir oyunu önceden izleyip, oyun çıktığı zaman izlediğiniz bu bölümün tadını tam alamamak da var. Tamamen size kalmış bir seçim.

Life is Strange: Before the Storm için neredeyse 10 dakikalık oynanış videosu

Life is Strange: Before the Storm hakkında daha önce, “FINAL FANTASY ve TOMB RAIDER gibi ödüllü ve çok satan oyunların yayıncısı olan SQUARE ENIX bugün milyonlarca kopya satan oyunun yeni serisi Life is Strange: Before The Storm için ilk detaylar yayımlandı oyununu duyurdu. Oyun, Xbox E3 Tanıtımının bir parçası olarak yeni sinematik bir fragmanla açıldı ve üç bölümden birincisi Xbox One, PlayStation 4 bilgisayar eğlence sistemi ve Windows PC platformlarında, 31 Ağustos 2017’de çıkacak. Life is Strange: Before The Storm, serinin ilk oyunundaki olaylar gerçekleşmeden üç sene önce Arcadia Körfezi’nde geçiyor. Oyuncular, başarılı olmayı amaçlayan güzel ve popüler Rachel Amber ile muhtemel olmayan bir dostluk kuran 16 yaşındaki isyankar Chloe Price rolünü üstlenecek. Rachel’ın dünyası bir aile sırrıyla altüst olduğunda, bu yeni kurulan ittifak kendi şeytanlarını yenmeleri için birbirine güç verecek.” demiştik.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımız sizleri bekliyor. Eğer PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız da var.

Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör