Life is Strange 2 oyununun yeni karakterleri ve senaryosu yakında açıklanacak

Life is Strange 2 oyununun yeni karakterleri ve senaryosu yakında açıklanacak

Lütfen.

Life is Strange: Before the Storm oyununun bonus bölümü olan Farewell çıkışını gerçekleştirdi ve böylece o oyunun işi tamamen bitmiş oldu. Oyunun resmi internet sitelerinin biri üzerinden de bu bonus bölümün çıkışı kutlanıldı. Fakat bu internet sitesinde, diğer yerlerde olmayan bir açıklama vardı. Yapılan bu açıklamaya göre Life is Strange 2 oyununun yeni karakterleri ve senaryosu hakkındaki ilk bilgiler, önümüzdeki aylarda gelecek. Bu da demek oluyor ki, markanın bir oyunu bitse bile kesinlikle tamamen Life is Strange olmadan bir ilkbahar dönemi geçirmeyeceğiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Life is Strange 2

Biraz daha Life is Strange 2 bilgisi lazım, lütfen. 

Serinin ikinci sezonu hakkındaki ilk bilgilerin ne zaman geleceğini bilmiyoruz, senaryonun tam olarak ne olduğunu bilmiyoruz, ilk sezondaki karakterler olacak mı, bunu da bilmiyoruz. Fakat bir konu hakkında tahmin yürütebiliyoruz: Eğer Life is Strange 2, ilkbahar ayları boyunca yeni bilgiler ile karşımıza çıkacaksa, bu yeni bilgilerin sonunda, tünelin çıkışı görünebilir ve E3 2018 sırasında oyun resmi olarak, bir tanıtıcı video ile duyurulabilir. Eğer bilmiyorsanız hemen söyleyelim, E3 2018 etkinliği 12 Haziran 2018 ile 14 Haziran 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek olan bir video oyunu etkinliği. Bu etkinlik sırasında birçok büyük dağıtımcı ve geliştirici ekip, oyunları hakkında yepyeni şeyler sunabiliyorlar.

Life is Strange 2 hakkında daha önce de, “GamerHeadquarters ekibi, geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen E3 2017 etkinliğine katılma şansı yakaladı. Bu etkinlik alanında birçok oyun geliştiricisi ile de muhabbet gerçekleştirdi. Bu muhabbetin gerçekleştirildiği geliştiricilerden bir tanesi de, Remember Me ve Life is Strange serileri ile tanınan Dontnod Entertainment idi. GamerHeadquarters yazarlarından bir tanesi, etkinlik sırasında geliştirici ekibe Life is Strange 2 hakkında bazı sorular yöneltti. Ne yazık ki geliştirici ekip, sadece oyun hakkında, oyunun aktif bir şekilde geliştirilmeye başladığını söyledi. Ayrıca Dontnod Entertainment, muhtemel bir Remember Me 2 oyunundan da bahsetti.” demiştik. Hatırlamakta fayda var.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.