Sadece Life is Strange 2 değil, ilk oyunun öncesini anlatan bir Life is Strange de geliyor

Sadece Life is Strange 2 değil, ilk oyunun öncesini anlatan bir Life is Strange de geliyor

Oyunun ilk görselleri de sızdırıldı. Hepsi haberimizde!

Geride bıraktığımız haftalarda, sizlere bir haber sunmuştuk ve bu haberimizde, Life is Strange 2 oyununun duyurulduğunu belirtmiştik. En erken 2018 senesinde çıkacağını düşündüğümüz Life is Strange 2, meğerse tek yeni Life is Strange oyunu değilmiş. Çünkü ortaya çıkan yeni bilgilere göre Deck Nine Games isimli geliştirici ekip, ilk oyunun öncesini anlatan bir oyun geliştiriyor. Peki nereden biliyoruz? Çünkü Deck Nine Games, yanlışlıkla bu bilgileri siteleri üzerinden verdi. Bu bilgilerin ve görsellerin internet alemine sızdırılmasından sonra, prestijli bir NeoGAF kullanıcısı da oyun hakkında bazı açıklamalar yaptı.

Sadece Life is Strange 2 değil, ilk oyunun öncesini anlatan bir Life is Strange de geliyor

Büyük bir ihtimalle Chloe ve Rachael karakterlerinin ilk karşılaştığı an.

NeoGAF kullanıcısının dediğine göre bu oyun, Deck Nine Games tarafından uzun bir süredir geliştiriliyor. Ayrıca oyun, Chloe ve Rachael arasındaki ilişkiyi temel alıyor. Yani, ilk oyunun öncesine yolculuk yapıyoruz bu oyun ile. Haberin içerisinden de göz atabileceğiniz görsellere bakacak olursak, bu oyun bayağı bir ilerletilmiş durumda. En azından sunum olarak hazır görünüyor. Serinin 2. oyununun en geç 2018’de piyasada olacağını düşünecek olursak, bu oyun, Life is Strange 2’den önce çıkacaktır. Ayrıca, böyle bir adım atılması mantıklı da olacaktır. İkinci oyuna geçmeden önce, ilk oyundan öncesinde neler yaşandı bilmek isteriz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın