Menü
https://leadergamer.com.tr/en-cok-satan-oyunlar-dishonored-2/

Grand Theft Auto V

Yapımcı
Dağıtımcı
Tür
Çıkış Tarihi
Grand Theft Auto V , Liberty City 3 Ocak 2017 10:31

Liberty City, Grand Theft Auto V içerisine gelmeye hazırlanıyor

Los Santos veya Blaine County değişmeyecek. Liberty City direkt olarak denizin öbür ucuna eklenecek.


Grand Theft Auto V için mod yapıyorsanız veya modlarla oynamayı seviyorsanız, OpenIV programını mutlaka tanıyorsunuzdur. Oldukça başarılı, kullanışlı ve popüler olan bu programın geliştiricileri, şimdi kendi modlarını yapmak için kollarını sıvadı. Peki, bu mod ne olacak? Videosunu sizlerin de aşağıdan görebileceğiniz bu mod, Grand Theft Auto V haritasının içerisine Liberty City’yi getirecek. Hem de Los Santos veya Blaine County değişmeyecek. Grand Theft Auto IV şehri, direkt olarak denizin öbür ucuna eklenecek. Botlarla, gemilerle veya uçaklarla gidebileceğiz.

Mutlaka hatırlıyorsunuz, yapmışsınızdır, Grand Theft Auto oyunlarında uçağa veya gemiye binip, denize doğru giderdik hep. Denizin öbür ucunda başka bir şehir görmeyi umarak. Fakat o deniz hiç bitmezdi ve biz de hiçbir yeni şehir göremezdik. İşte bu mod sayesinde, çocukken yaptığımız bu şeyi tekrar yapacağız ve Grand Theft Auto V oynarken, Grand Theft Auto IV haritasına uçabileceğiz. Hem de hiçbir yükleme ekranı olmadan. Fakat şimdilik şöyle kötü bir durum var, bu mod hakkında elimizde yukarıdaki videodan başka hiçbir şey yok. Ne bir bilgi, ne de bir görsel. Proje henüz duyurulduğu için OpenIV çok fazla bilgi paylaşmak istemiyor olabilir tabii.

Mod geliştiricilerinden gelen açıklamaya göre, Liberty City modunun henüz çıkış tarihi bilinmiyor fakat geliştiriciler, ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Ayrıca bu mod için herhangi bir beta veya alfa süreci de olmayacak. Mod direkt olarak, herkese açık bir şekilde yayımlanacak. Yalnız, şöyle küçük bir detay var: Grand Theft Auto V içerisinde bu haritaya sahip olabilmek için, Grand Theft Auto IV oyununa da sahip olmanız gerekiyor. Çünkü bu mod, bir çevirici aracılığı ile yüklenecek. Eski oyundaki harita, bu çevirici aracılığı ile direkt olarak yeni oyununuza eklenecek. Ekstra bir şey indirmeyeceksiniz.

Liberty City, Grand Theft Auto V

OpenIV ekibinden gerçekten güzel bir iş geliyor gibi. Bu modu, sizler için yakından takip ediyor olacağız. Yeni gelişmeler için beklemede kalabilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmında, bu mod hakkındaki beklentilerinizi, yorumlarınızı veya önerilerinizi de belirtebilirsiniz.

Yeni seneye dev gibi bir çekiliş ile giriyoruz. Leadergamer ve VG247 Türkiye ortak olarak, takipçilerimizden 2 kişiye…

Leadergamer paylaştı: 28 Aralık 2016 Çarşamba

Kaan GEZER Editör