LGM Özel: Eylül ayında çıkacak oyunları değerlendiriyoruz!

LGM Özel: Eylül ayında çıkacak oyunları değerlendiriyoruz!

Değerlendirmenin yanında küçük bir de sıralama yapıyoruz.

2015’in yavaş yavaş son dönemlerine giriyoruz. Bu ne demek? Tabii ki oyun dönemi. Evet, oyun dönemi çünkü genellikle tüm popüler serilerin yeni oyunları bu zamanlarda çıkıyor. İlla seri oyunu olmak zorunda da değil, zaman zaman yepyeni oyunların da bu dönemlerde çıktığını görebiliyoruz. Ağustos ayı biterken, biz de sizler için bu yazımızda Eylül ayında çıkacak olan oyunları değerlendirmeye karar verdik ve küçük bir de sıralama yapmak istedik. Umarım beğenirsiniz!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

61dcaccef9af3519a73ca76f3a8428670afc664b (1)

Görülen o ki 2015’in Eylül ayı daha çok spor tarzı oyun sevenleri mutlu edebilecek çünkü listemizde tam 6 adet spor tarzı oyun bulunuyor. Eylül ayı henüz bu bahsettiğimiz dönemin ilk ayı olduğu için oyun çeşitliliğe de fazla değil. Bu yüzden listeyi hazırlamak da pek zor olmadı açıkçası. Her neyse, spor oyunları diyorduk sanırım. Spor oyunları haricinde bizleri bekleyen 1-2 büyük oyun daha bulunuyor. Yine de bu ay cebimizden çok fazla para çıkmayacak gibi. Biz en iyisi sizi sıralamamız ile baş başa bırakalım.

 1. Mad Max
 2. FIFA 16
 3. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
 4. NBA 2K16
 5. Super Mario Maker
 6. Forza Motorsport 6
 7. Destiny: The Taken King / Destiny: The Taken King – Legendary Edition
 8. Pro Evolution Soccer 2016
 9. Fallout Anthology
 10. Tony Hawk’s Pro Skater 5
 11. Lego Dimensions
 12. NBA Live 16
 13. NHL 16

Bizim listemiz bu şekildeydi. Eğer siz de dilerseniz yorumlarda kendi listenizi yazabilirsiniz veya hemen alttaki anketimize oy verebilirsiniz. Bol oyunlu günler!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.