LGM Özel: Comic-Con bombaları bir bir geliyor!

LGM Özel: Comic-Con bombaları bir bir geliyor!

San Diego Comic-Con bu yıl da muhteşem fragmanlar getirdi. Bakalım beğenecek misiniz?

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Comic-Con’ların en büyüğü San Diego Comic-Con zamanı geldiğinde çizgi roman ve sinema dünyası büyük bir heyecana kapıldı. DC ve Warner Bros. işbirliğindeki DC Sinematik Evreni’ne ait filmlerin fragmanları bir bir gelirken gözümüzü doyuran birçok gelişme daha oldu. Dilerseniz Comic-Con’un en dikkat çekici fragmanlarını sırayla izleyelim.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

American Gods gümbür gümbür geliyor!

Neil Gaiman’ın ünlü kitabı American Gods’u televizyona uyarlayan STARZ kanalı, Da Vinci’s Demons’un ardından bir başka büyük hitle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 2017’de bizleri tanrılara inandırmaya gelecek olan diziye şu ana dek gelen ilk tepkilerin çoğunluğu olumlu!

 

King Kong geri dönüyor!

Dünyanın en ünlü gorili King Kong yepyeni bir filmle beyaz perdeye geri dönüş yapıyor. Yine Warner Bros. Stüdyoları’ndan gelen film başrollerinde Tom Hiddleston, Brie Larson, Samuel L. Jackson, John Goodman ve John C. Reilly’i bulunduruyor. Filmin yönetmeni ise Jordan Vogt-Roberts. Bakalım bu seferki King Kong filmi 2005’teki Peter Jackson’ın 3 Oscar’lı şaheseriniin yanına yaklaşabilecek mi? Kadro bence sağlam, izleyip görelim.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

EXCALIBUR!

Sıradaki fragmanımız ise Warner Bros.’un Guy Ritchie gibi bir usta yönetmene emanet ettiği King Arthur: Legend of the Sword. Efsanevi kılıç Excalibur’un sahibi Kral Arthur’u Sons of Anarchy’den tanıdığımız Charlie Hunnam canlandırıyor. 24 Mart 2017’de vizyona girecek olan King Arthur: Legend of the Sword’un fragmanı bizce muhteşem. Sizin yorumlarınız neler olacak bakalım buyrun izlemeye!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?,

Sıradaki fragmanımız bizi Harry Potter evrenine geri götürüyor. JK Rowling’in Newt Scamander adlı karakterin ağzından yazılmış gibi yazdığı kitabın filminin senaryosunu da yine JK Rowling yazıyor. Newt Scamander’ı ise Oscar ödüllü oyuncu Eddie Redmayne canlandıracak. Her rolünde olduğu gibi burda da döktüren Eddie Redmayne’in performansını beyaz perdede izlemek için sabırsızlıkla bekliyoruz!

Gotham, 3. Sezonu ile geri dönüyor!

FOX’un Batman’in çocukluğunda Gotham’ın durumunu anlatan dizisi Gotham’ın 3. Sezon fragmanı yayımlandı. İkinci sezonun finalinde gördüğümüz ve 3. Sezon’un ana kötü grubu olacak olan Court of Owls’u görme şansı bulduğumuz fragman, başlangıcından beri kalitesini bozmayan dizinin yine çizgisinde ilerleyeceğini gösteriyor.

Bekleyiş sona eriyor, Suicide Squad geliyor!

Belki de bu senenin en merakla beklenen çizgi roman uyarlaması olan Suicide Squad’ın 3. ve son fragmanı yayımlandı. Ekibi ve Joker’i daha yakından görme fırsatı bulduğumuz fragmanın müzikleri de ağız sulandıracak türden. Türkiye’de 12 Ağustos’ta -tüm dünyadan 1 hafta sonra- vizyona girecek film için beklentiler epey yüksek. Jared Leto’nun Joker’i ise şu ana kadar gördüğümüz kadarıyla muhteşem!

Harika Kadın, tüm güzelliğiyle karşımızda!

Gal Gadot’un başrolü üstlendiği ve 2017 yazında vizyona girecek olan Wonder Woman, Steve Trevor’u canlandıran Chris Pine’ın performansına da ufaktan göz atabildiğimiz fragman, çizgi romanların en güçlü kadın ikonu olan Wonder Woman’i bize tüm güzellikleriyle gösteriyor. Batman v Superman’de Gal Gadot’un performansına hayran kalan benim gibi izleyiciler bu filmi iple çekiyor olmalı!

 

Ve karşınızda, JUSTICE LEAGUE!

En iyisini sona sakladık. DC durdu, durdu, bombayı patlattı! Justice League, Marvel Hanedanı’nı yıkmak için geliyor. Batman’in ekibi toplamasını, Flash ve Cyborg’un son hallerini ve Jason Momoa’nın Aquaman’ini tüm güzellikleriyle gördüğümüz fragman arka planda çalan efsane The White Stripes şarkısı Icky Thump ile bizleri karşılıyor. Flash’ın alışılmışın dışındaki kostümü bazı kesimler tarafından çok eleştirilse de çoğunlukla olumlu tepki aldı. Green Lantern’ı henüz göremediğimiz, hatta filmde olup olmayacağını bilmememize rağmen Justice League bomba gibi geliyor!

DC’nin yayımladığı bu bomba niteliğindeki fragmanlar hakkında sizin düşünceleriniz neler? Sizce DC, Sinematik Evren’de Marvel’ı tahtından indirebilir mi?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.