Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 20.10.2016

Ünlü Formula 1 pilotu Lewis Hamilton, Call of Duty: Infinite Warfare'da yer alacak bir diğer ünlü isim oldu.

call_of_duty_infinite_warfare_lewis_hamilton_shot_1-600x385

Activision'un önceleri "Live-Action" videolarında konuk ettiği, şimdi ise bizzat oyunlarının içine yerleştirdiği ünlülere, yeni bir isim katıldı.

Formula 1 dünya şampiyonlarından biri olan Lewis Hamilton, Call of Duty: Infinite Warfare'da yer alacak. Oyunun hikaye bölümünde yer alan Hamilton, Retribution isimli ana savaş gemilerinden birinde mühendis olarak görev yapacak. Haberimizde yer alan görseli resmi Twitter hesabında paylaşan Hamilton'ın ardından Activision da resmi açıklamayı yaparak oyuncuları sevindirdi. Akabinde Fransa'nın ünlü radyo kanallarından biri olan M6'ya konuşan Lewis Hamilton, "Super Mario ile büyüdüm. O zaman ki grafikler ile günümüz grafiklerini karşılaştırınca, ortaya çıkan evrim inanılmaz." açıklamasında bulundu.

Call of Duty: Infinite Warfare, içinde yer alan Modern Warfare: Remastered ile beraber 04 Kasım 2016’da PC, PS4 ve Xbox One için yayımlanacak. Ayrıca 2016’da çıkacak diğer oyunları bu haberimizden, 2017’de gelecek yeni yapımları ise buradan öğrenebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.