Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Yağmur Özfidan, Editör Yazım tarihi: 30.08.2017

Leonardo DiCaprio, 1990’lı yılların başında reklam filmlerinde yaptığı oyunculukla kendini tanıtan, 2004 yılında The Aviator filmi ile Altın Küre drama dalında en iyi aktör ödülünü ve The Wolf of Wallstreet filmindeki performansı ile 2013 yılında, Altın Küre müzikal ve komedi dalında en iyi aktör unvanını kazanmıştır. The Revenant filmiyle 2015 yılında Oscar aldıktan sonra henüz yeni bir projede yer almayan Leonardo DiCaprio yeniden beyaz perdeye dönüyor.

Leonardo DiCaprio Leonardo Da Vinci

İsminin ilginç hikayesine hayat vererek tekrar beyaz perdede yerini alacak. Annesi Floransa’daki Uffizi galerisinde ünlü rönesans sanatçısı Leonardo Da Vinci‘nin tablosuna bakarken, Leonardo DiCaprio ilk tekmesini atmıştır. Bu sebeple ismi Leonardo olmuştur. İsmini taşıdığı Leonardo Da Vinci‘nin Walter Isaacson tarafından  yazılan biyografisinden uyarlanacak olan filmde Leonardo DiCaprio, Da Vinci’yi canlandıracak. Walter Isaacson, daha önce de Steve Jobs’ın biyografi kitabıyla adını duyurmuştu.

Leonardo Da Vinci‘nin hayatını anlatacak olan ve Leonardo DiCaprio‘nun başrol olacağı filmin hakları Paramount Pictures ve Appian Way yapım şirketinin elinde. Film hakkında çalışmalar hala sürüyor. Ünlü oyuncu, önce Martin Scorsese’in çektiği Killers of the Flower Moon filminde, daha sonra da henüz yapım aşamasında olan The Black Hand adlı filmde de oynayacak.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlaryazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Call of Duty WW2 kapalı beta inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.