Oyuncuların en iyi takım arkadaşı: Lenovo Legion Y520

Oyuncuların en iyi takım arkadaşı: Lenovo Legion Y520

NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti ile çalışıyor bu bilgisayar.

Dünyanın ve Türkiye’nin 1 numaralı bilgisayar üreticisi, sunucu alanında ve Motorola markası ile akıllı telefon pazarında hızla büyüyen teknoloji devi Lenovo, Legion markası altında yenilediği Y520 ile tüm oyuncuların en büyük yardımcısı olacak. Oyun dünyasındaki iddiasını bir adım daha ileriye taşımak üzere, en yeni oyunlarla uyum sağlaması için tasarlanan Lenovo Legion Y520, bir oyun bilgisayarında aranan özelliklerin daha da fazlasını vadediyor ve sizi, rakiplerinizi gölgede bırakmaya davet ediyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Lenovo Legion Y520

Hızlı tempoya sahip oyunlar için 7. Nesil Intel Core i7 işlemci, NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti grafik ve hibrid depolama özellikleri ile gelen ürün, yüksek ses kalitesi için de Dolby Audio Premium ile 2 x 2W Harman hoparlörlerle donatıldı. Kazanma hedefiyle oynamanın sırrının en ince detayları görebilmekte gizli olduğunu bilen Lenovo Legion Y520, alttan kırmızı aydınlatmalı klavye ile donattığı yeni modeli sayesinde, oyun keyfini gece saatlerinde yaşayan oyuncuların da en büyük destekçisi olacak ve onları rakiplerinin bir adım önüne geçirecek.

Yalnızca 2,5 kg’lık alüminyum gövdesi ve 2,58 mm’lik tasarımıyla hem ince, hem de hafif bir oyun bilgisayarı olarak rahatça taşınabilen Lenovo Legion Y520, siz istediğiniz yerde oyununuzu oynarken, stratejik olarak tasarlanmış fan ve havalandırma kanallarıyla ısı ile savaşmak için tasarlandı. Grafik kartı ve işlemcilerin yakınında bulunan bu fan sistemi sıcak havayı iterken, termik havalandırma panoları da sıcaklığı dışarı atıp ortadan kaldırıyor. Ayrıca ek soğutma gerektiren oyunlarınız için Lenovo’nun özel olarak geliştirdiği Extreme Cooling özelliğini kullanabilir, saatler boyu süren oyunlarda bile ısınma sorunu yaşamadan oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.