Lego Star Wars III: The Clone Wars demosu hazır

Lego Star Wars III: The Clone Wars demosu hazır

Merakla beklenilen oyun LEGO Star Wars III:  The Clone Wars’un çıkmasına bir aydan daha az bir süre kala Xbox 360 için indirilebilir demo duyuruldu. PS3 demosunu ise bugünden itibaren indirilebilecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Activision, LEGO Star Wars III: The Clone Wars’un 3DS versiyonun da 3DS konsolu 25 Mart tarihinde Avrupa’da satışa çıkacağını açıkladı.

Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi, Ahsoka Tano gibi favori Jedi kahramanlarınızla oynayın ve ışın kılıcı fırlatmak, kesmek ve tırmanmak gibi yeni yeteneklerinizi kullanın. Ya da Captain Rex ve Commander Cody gibi en sevdiğiniz Klon askerleri ile oynayarak, ateşli silahlarınız ve roketatarlarınızla Ayrılıkçılara karşı savaşın. Oyunun 3DS versiyonu, oyuncuların sevilen animasyon dizisindeki önemli anları yaratıp kontrol edebilecekleri yepyeni oyun mekanikleri içeriyor. Tamamı 3D ortamda geçen oyunun bu el konsolu versiyonunda uzayda it dalaşlarına girişecek, düşman robot ordularını aşmaya çalışacak, aralarında kartopu savaşları ve Droid voleybolunun da olduğu bonus misi oyunlara katılacaksınız. Oyuncular ayrıca yeni karakterler ve bonus içerik açmak için Nintendo 3DS’in Street Pass ve Play Coins özelliklerini de kullanabilecekler.

LEGO Star Wars III: The Clone Wars dünyanın her yerinde Nintendo 3DS ile aynı gün piyasada olacak. Oyun Xbox 360, PlayStation 3, Wii, DS, PSP ve PC platformlarında ise 25Mart’ta çıkacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.