Left for Dead 3 söylentileri tekrar ortaya çıkmaya başladı

Left for Dead 3 söylentileri tekrar ortaya çıkmaya başladı

Acaba E3 2017 sırasında sürpriz bir şekilde Left for Dead 3 duyurusu görebilir miyiz?

Valve, artık yeni oyunlar piyasaya sürmeyi pek sevmiyor. Yeni oyunlar yerine, çılgınca oynanan, halihazırda bulunan oyunlarını destekliyor. Bu hareket zaten oldukça mantıklı, bu yüzden Valve ekibine bir şey diyemeyiz ama küçük bir problem var: Half-Life, Portal ve Left for Dead serileri ne yazık ki şu an aktif değil. Oyuncular sadece DOTA ve Counter-Strike oyunları ile vakit geçirebiliyor ve geliştirici ekip, bu konuda yeni bir adım atıyor olabilir. Çünkü Left for Dead 3 söylentileri tekrar ortaya çıkmaya başladı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Left for Dead 3 söylentileri tekrar ortaya çıkmaya başladı

Peki, bu söylentiler nereden çıktı? Aslında çok da uzaktan değil, Özbekistan tarafından geldi bu söylentiler. Özbekistan, kısa bir zaman önce ülkesinde yasaklanmış olan oyunların listesini yayımladı. Bu listede, Grand Theft Auto, Mortal Kombat, Mass Effect, Dead Space gibi oyunlar bulunuyordu. Bu oyunlar, tabii ki pek dikkat çekmedi listede çünkü Özbekistan’da bir de Left for Dead 3 yasaklanmıştı. Evet, listede Left for Dead 3 yazıyordu. Valve, Source 2 oyun motorunu şu an DOTA ve Counter-Strike oyunları ile keşfetmeye çalışıyor. Belki de bu keşifler sonrasında Left for Dead 3 çıkacak olabilir. Belki de Özbekistan, listeyi hazırlarken basit bir yazım hatası yapmıştır. Şu an bunu bilmek pek mümkün değil.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.f

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.