League of Legends Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi başlıyor

League of Legends Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi başlıyor

Elektronik spor heyecanı devam ediyor.

Türkiye’nin tek profesyonel espor ligi olan League of Legends 2017 Şampiyonluk Ligi’nde Yaz Mevsimi heyecanı başlıyor. 3 Haziran’da oynanacak ilk maçlarla Türkiye’de esporun en görkemli liginde karşı karşıya gelecek 8 takım, Türkiye Büyük Finali’ne adını yazdırmak için heyecan dolu bir mücadeleye imza atacak

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

League of Legends Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi başlıyor

Türkiye’nin tek profesyonel espor ligi League of Legends 2017 Şampiyonluk Ligi’nde Yaz Mevsimi heyecanı, 3 Haziran’da oynanacak ilk maçlarla sezona merhaba diyecek. Toplam 7 hafta sürecek Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi boyunca; 1907 Fenerbahçe Espor, Çilekler, Dark Passage.BKM Express, Galakticos, Oyunfor.CREW, P3P eSports, BAUSuperMassive eSports ve Team AURORA, Türkiye’nin en iyisi olmak ve uluslararası arenada ülkemizi temsil etmek için mücadele edecek.

Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi’nde 7 hafta sürecek mücadelenin ardından çeyrek ve yarı finalde de başarı elde ederek zirveye yerleşen iki takım, League of Legends Türkiye Büyük Finali’nde şampiyonu belirlemek için karşı karşıya gelecek. On binin üzerinde League of Legends ve espor tutkununun aynı çatı altında toplandığı, yüz binlerce seyircinin ekranlarından takip ettiği bu dev espor organizasyonundan galip çıkan taraf Türkiye Şampiyonu unvanının sahibi olacak. Kazanan takım ayrıca bu yıl Çin’de gerçekleştirilecek League of Legends Dünya Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil etmeye hak kazanacak.

Sezonun tüm karşılaşmaları League of Legends’ın Twitch (http://tr.twitch.tv/riotgamesturkish) ve YouTube (http://www.youtube.com/LoLespor) kanallarından canlı olarak izlenebilecek. Ayrıca League of Legends Türkiye Şampiyonluk Ligi, pazartesi günleri oynanacak maçların canlı yayınıyla S Sport ekranlarında da yer alacak. Detaylı 2017 Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi fikstürünü tr.lolesports.com/tr/makaleler/sl-2017-yaz-mevsimi-fiksturu adresinde bulabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.