Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Talha Şahin, Editör Yazım tarihi: 07.04.2019

League of Legends oyununda Merkez Baskını moduna yabancı olanlar için kısa bir özet geçelim. 2018 yılının yaz aylarında gelen kısa, hızlı ve aksiyon dolu bir oyun modu. İki koridorun bulunduğu, orman bölümünün ise kilit nokta olarak rol oynadığı bir mod. Oldukça eğlenceli yapısı ile seveni çoktu. Geliştirici bloglarındaki son güncelleme, söz konusu modun geri bildirimleri ile alakalıydı.

League of Legends Merkez Baskını modu yeterince oynanmadığı için kalıcı olmayacak

League of Legends çalışanı Michael “SpaceNorth” Chu, blog üzerinde yaptığı güncellemede, “Merkez Baskını aktifken oyuncuların nasıl etkileşimde bulunduğunu gördükten sonra, kalıcı olmamasına karar verdik. Gelecekte bir etkinlik neticesinde tekrar görebilirsiniz. En iyi seçeneklerden bir tanesi ancak oyuncular sürekli açık kalmasını gerektirecek kadar oynamadı. Snowdown etkinliğinden sonra moda bir ilgisizlik başladı.” sözlerine yer verdi. Birçok yeniliği de beraberinde getiren bu mod, gerek kısa süresi, gerek mod içerisindeki etkinlikleri ile oldukça eğlenceli. Mancınık gibi bir yeniliği de, bir diğer popüler oyun modu olan ARURF moduna aktarılmıştı. Kalıcı değil ancak söylenildiği gibi, çeşitli etkinlikler sonucunda bu modu yeniden görme ihtimali var.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.