League of Legends 2017 Kış Mevsimi Finali için tarih verildi

League of Legends 2017 Kış Mevsimi Finali için tarih verildi

League of Legends’da 2017 Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Finali için geri sayım başladı.

League of Legends yapıtında 2017 Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Finali için geri sayım başladı. Daha önce Beşiktaş’ın dahil olduğu Şampiyonluk Ligi bu sezon 1907 Fenerbahçe Espor ve Galatasaray Esports gibi yeşil sahalardan tanıdığımız markaların da eklenmesiyle heyecanı farklı bir noktaya taşımıştı. Sezonun en iyi takımını belirleyecek ilk büyük final, İstanbul Volkswagen Arena’da 22 Nisan tarihinde gerçekleşecek. Hem lige yeni dahil olan ekiplerin, hem de son birkaç sezondur başarılarına aşina olduğumuz deneyimli takımların kıran kırana bir mücadeleyle adını yazdırmak için çaba sarf ettiği Kış Mevsimi Finali’nde hangi iki takımın sahnede olacağı merakla bekleniyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

League of Legends 2017 Kış Mevsimi Finali için tarih verildi

League of Legends’da ilk büyük finale sayılı günler kaldı. Binlerce LoL tutkununu aynı çatı altında buluşturacak olan Kış Mevsimi Finali’nin (KMF), bu yıl da büyük bir heyecan içinde geçmesi bekleniyor. İstanbul Volkswagen Arena’da zorlu Kış Mevsimi sonrası finale kalan iki takım, espor dünyasının bu önemli buluşmasında kozlarını paylaşacak. KMF’yi canlı takip etmek isteyenler için bilet satışları 24 Mart tarihinde başlıyor. Daha önceki senelerde olduğu gibi etkinliğe yine yoğun ilgi bekleniyor. Biletlere Biletix üzerinden ulaşılabilecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

League of Legends 5 maçlık seri şeklinde oynanacak final karşılaşmasından şampiyon olarak ayrılacak takım, 28 Nisan ve 21 Mayıs tarihleri arasında Brezilya’da gerçekleşecek Sezon Ortası Turnuvası’nda (MSI) mücadele etme hakkı kazanacak. 13 farklı profesyonel ligin temsilcisinin katılacağı 13 takımlı MSI, aynı zamanda Dünya Şampiyonası için de önemli bir adım. KMF’yi kazanan takımın MSI’da yapacağı derece Türkiye’nin 2017 League of Legends Dünya Şampiyonası mücadelesine katılmasında önemli bir avantaj sağlayacak. 2017 Kış Mevsimi Finali hakkındaki tüm gelişmeler, www.lolespor.com ve resmi sosyal medya hesaplarından takip edilebilir.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.