Menü
https://leadergamer.com.tr/google-alternatif-arama-motoru/
League of Angels II 25 Aralık 2016 20:22

League of Angels II, Facebook’un en iyi internet oyunu ödüllerinden birini aldı

Oyun, 2014 yılında Facebook’un En İyi Yeni Oyun ödülünü de kazanmıştı.


Dünyanın en büyük sosyal medya sitesi olan Facebook, aynı zamanda ayda 550 milyondan daha fazla kullanıcısına oyun hizmetleri sunuyor. Sosyal medya platformunun bizlere sunduğu oyunlar arasından en iyileri her yıl yetkililer tarafından belirleniyor ve belirli ödüller alıyorlar. Facebook’un 2016 Yılının En İyi İnternet Oyunu ödülünün sahipleri ortaya çıktı, bunlardan bir tanesi ise League of Angels II.

League of Angels II - Facebook

Geliştiriciler için Facebook’un blog kısmında paylaşılan yazı ile birlikte, sosyal medya sitesinin 2016’nın en iyi oyunları listesi ortaya çıktı. Yılın Oyunu ödülünü kazanan Gardenscapes – New Acres, bizleri şaşırtmadı değil açıkçası. 2016 Yılının En İyi İnternet Oyunu ödülünün ise toplamda 8 kazananı bulunuyor. Bejeweled Stars ve Poker Heat gibi oyunların da bulunduğu listede, League of Angels II öne çıkıyor tabii ki.

İnternet tarayıcısı tabanlı, sıra temelli bir fantastik çoklu oyuncu rol yapma oyunu olan bu oyun, 2014 yılında En İyi Yeni Oyun ödülünü de kazanmıştı. Çıkışını gerçekleştirdiği günden bu yana gerek oyuncuların tanıtımı gerek ise verilen reklamlar ile birlikte oyuncu sayısını gittikçe artıran League of Angels II, olgunlaşmış bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Facebook 2016 Yılın Oyunları sayfasına ilerleyerek diğer ödül sahiplerini de görüntüleyebilirsiniz.

Yaşar Baturalp Editör